خدمات جدید شرکت اچ پی برای مدیریت نرم ‏افزارهای کسب و کار

خدمات جدید شرکت اچ پی برای مدیریت نرم ‏افزارهای کسب و کار

همکاران سیستم- شرکت اچ پی خدمات جدیدی عرضه کرده است که سازمان‏‌ها و کسب و کارهای تجاری به کمک آن می‌‏توانند اپ‌های تحت اندروید و آی‏ او اس خود را با سهولت بیشتری مدیریت کنند.
به گزارش وب‏ سایت computerworld، شرکت هاولت پاکارد (اچ پی) خدمات جدیدی عرضه کرده است که شرکت‏‌ها و سازمان‏‌ها به کمک آن می‌‏توانند اَپ‏‌ها و نرم ‏افزارهای کسب و کاری را که بر روی ابزارهای همراه کارکنان خود نصب کرده‌اند، با سهولت بیشتری مدیریت کنند. این خدمات که «کاتالوگ دسترسی اچ پی» (HP Access Catalog) نام دارد، در واقع نوعی مخزن آنلاین یا یک اپ استور خصوصی است که شرکت‏‌ها و سازمان‏‌ها می‌‏توانند نرم ‏افزارهای همراه و دسکتاپی خود را در آنجا نگهداری و مدیریت کنند. آن‌ها همچنین می‌‏توانند فایل‌های سندی مورد نیاز کارکنان خود را در این فضا ذخیره کنند تا کارکنان قادر به دانلود کردن آن‌ها باشند. این فضا در واقع نقش نوعی اپ استور خصوصی را ایفا می‌‏کند که شرکت‏‌ها می‌‏توانند از آن برای ذخیره اپ‌های تحت اندروید و آی‏اواس خود استفاده کنند.
 این فضا از نرم ‏افزارهای تحت ویندوز مایکروسافت نیز پشتیبانی می‌‏کند، اما کاربران برای استفاده از این نرم ‏افزار‌ها باید آن‌ها را به صورت دستی نصب کنند. این خدمات در حال حاضر اپ‌های تحت ویندوزفون و بلک بری را نیز پشتیبانی نمی‌‏کند.
مدیران و متصدیان آی تی شرکت‏‌ها به کمک این درگاه مجازی می‌‏توانند زمینه دسترسی گروه‌های مختلف کارکنان به نرم‏ افزارهای مختلف را فراهم کنند. مثلاً کارکنان بخش‌های فروش یک شرکت ممکن است به نرم ‏افزارهایی دسترسی داشته باشند که کارکنان بخش‌های مهندسی به آن‌ها احتیاجی ندارند. این درگاه به مدیران آی تی اجازه می‌‏دهد تا اپ‏‌ها و نرم ‏افزارهای مورد نیاز هر گروه از کارکنان را فقط در اختیار خود آن‌ها قرار دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *