خدمات تجارت الکترونیک با پلتفرم Salesforce ادغام می‌شود

خدمات تجارت الکترونیک با پلتفرم Salesforce ادغام می‌شود

همکاران سیستم- شرکت Salesforce از طرح‌های جدیدی رونمایی کرد تا به کمک آن خدمات تجاری را با پلتفرم Communities خود ادغام کند.به گزارش وبسایت Zdnet، این اقدام بر اساس طرحی موسوم به «commerce in context» انجام می‌شود. شرکت Salesforce از سایت‌هایی مانند Trip Advisor و Etsy الهام گرفته است. آنچه که در مورد اقدام جدید Salesforce اهمیت دارد این است که شرکت مذکور با سه مرکز ارائه‌دهنده خدمات تجارت الکترونیک همکاری‌های خود را آغاز کرده است تا امکان ارتقا محصولات آن مبتنی بر ابزار رابطه‌های برنامه‌نویسی (API) فراهم شود.
این سه شرکت که با نام‌های Demandware، CloudCraze و Bigcommerce شناخته می‌شوند، به سازمان‌هایی که مشتری محصولات Salesforce هستند و در اندازه‌های مختلف فعالیت می‌کنند، سرویس‌های خود را ارائه می‌دهند. «مایک استون» مدیر بازاریابی خدمات ابری در شرکت Salesforce گفت: «مشتریان روش‌هایی را درخواست کردند تا بتوانند مشکلات مرتبط با تجارت الکترونیک را کاهش دهند. سیستم‌های API بسیار عالی هستند. ولی مشتریان ما سرعت بالاتر را برای ارائه خدمات در این زمینه درخواست کرده‌اند».
خدمات تجاری یکی از اهداف اصلی کنفرانس Dreamforce شرکت Salesforce محسوب می‌شود که قرار است بین روزهای ۱۵ تا ۱۸ سپتامبر در سانفرانسیسکو برگزار شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *