خدمات ابری Adobe را در فصل دوم ۲۰۱۶ زنده کرد

خدمات ابری Adobe را در فصل دوم ۲۰۱۶ زنده کرد

همکاران سیستم- شرکت Adobe گزارش داد در دومین فصل از سال جاری میلادی برای نهمین فصل متوالی با افزایش درآمدهای خود مواجه شده است.

به گزارش وبسایت Zdnet، شرکت تولیدکننده نر‌م‌افزار محبوب فتوشاپ اعلام کرد فصل دوم سال ۲۰۱۶ میلادی نوآوری‌هایی را در هر سه سرویس پردازش ابری خود ارایه کرده و همین مسئله موجب شده است تا Adobe تعداد بیشتری از مشترکان را در ابزارها و نرم‌افزارهای مبتنی بر خدمات ابری خود تحت پوشش قرار دهد.

بر اساس آمار و ارقام منتشر شده، در پایان فصل دوم سال جاری میلادی Adobe موفق به کسب سود خالص ۲۷۷.۰۷ میلیون دلاری شده است و به عبارت دیگر می‌توان گفت به‌ازای هر سهام خود ۴۸ سنت سود کرده است.

درآمدهای غیرحسابرسی شده (Non-GAAP) این شرکت نرم‌افزاری در سه ماهه مذکور به‌ازای هر سهام ۷۱ سنت و در مجموع ۱.۴۰ میلیارد دلار بود که این رقم رشد ۲۰ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان داد.

وال استریت پیش‌بینی کرده بود شرکت نرم‌افزاری Adobe در این دوره زمانی به‌ازای هر سهام خود ۶۸ سنت و در مجموع ۱.۴۰ میلیارد دلار درآمد کسب کند.

واحد Digital Media این شرکت نرم‌افزاری توانست میزان درآمدهای خود نسبت به مدت مشابه سال قبل را ۲۶ درصد افزایش دهد و فصل مذکور را با کسب درآمد ۳.۴۱ میلیارد دلاری به پایان برساند.

درآمد سرویس Creative Cloud این شرکت در فصل مذکور ۳۷ درصد رشد کرد و به رقم ۷۵۵ میلیون دلار رسید. در این میان سرویس Adobe Marketing Cloud نیز توانست در سه ماه یاد شده ۳۸۵ میلیون دلار درآمد کسب کند که این رقم هم نسبت به دوره زمانی سال قبل ۱۸ درصد بیشتر بود.