خدمات ابری مایکروسافت 90 سرویس جدید معرفی کرد

شرکت مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس سالانه Ignite 2021 آخرین تحولات دیجیتالی پیشرفته مربوط به مرکز توسعه خدمات پردازش ابری خود متشکل از 90 سرویس جدید و به‌روزرسانی شده را معرفی کرد.

کنفرانس Ignite 2021 راهکارهای مربوط به توسعه ارتباطات افراد، سازمان‌ها و ایده را مورد بررسی قرار می‌دهد. کنفرانس امسال فرصت‌هایی را در کار ترکیبی، نحوه کمک به مشتریان در ایجاد کسب‌وکارهای بسیار متصل، تحولات دیجیتال و ایجاد امنیت دیجیتال به نمایش گذاشت.

«نعیم یازبک» مدیر منطقه‌ای گروه شرکا و سازمان‌های مایکروسافت در امارات در این خصوص گفت: «هر صنعتی در منطقه توانایی زیاد مربوط به تحولات دیجیتال را تجربه کرده است، زیرا کسب‌وکارها مجبور شده‌اند استراتژی‌های بسیار متفاوت را برای حفظ امنیت و پایدار نگه داشتن سازمان خود اتخاذ کنند و از نظر فناوری انعطاف‌پذیر باشند».

او در ادامه توضیح داد: «مزایای تاثیرگذار خدمات پردازش ابری مایکروسافت این امکان را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا با آسودگی کامل در محیط دیجیتال امروزی به جلو حرکت کنند و در عین حال به نوآوری‌های آینده نیز مجهز شوند تا از این طریق بتوانند با بهینه‌سازی بهره‌وری، ارتباطات را در محیط کار ترکیبی امروزی تقویت کنند».

مرکز توسعه خدمات رایانش ابری مایکروسافت تجربیات دیجیتال را با تاکید بر سه اصل توسعه هرچه بیشتر فضای واقعیت مجازی، به کارگیری یکپارچه هوش مصنوعی و ایجاد اطمینان پیش می‌برد.

منبع: itp