خدمات ابری درآمد فصل چهارم Adobe را به ۴۰۰ میلیون دلار رساند

خدمات ابری درآمد فصل چهارم Adobe را به ۴۰۰ میلیون دلار رساند

همکاران سیستم- شرکت نرم‌افزاری Adobe در فصل چهارم سال جاری نتایج مالی قابل ملاحظه‌ای را به دست آورد و با انتشار گزارش مربوط به این دوره زمانی نشان داد با تکیه بر استراتژی‌های مرتبط بر خدمات پردازش ابری‌ همچنان به فرآیند افزایش درآمدهای خود ادامه می‌دهد.

به گزارش وبسایت Zdnet، این شرکت نرم‌افزاری گزارش داد در چهارمین سه‌ماهه سال جاری سود خالص ۳۹۹.۶ میلیون دلاری را به دست آورده است و به عبارت دیگر می‌توان گفت به‌ازای هر سهام خود در تالار بورس ۸۰ سنت سود کرده است.

مجموع درآمدهای غیرحسابرسی شده (Non-GAAP) این شرکت در این دوره زمانی به‌ازار هر سهام ۹۰ سنت محاسبه شد تا مجموع درآمدهای شرکت مذکور به ۱.۶۱ میلیارد دلار برسد و رشد ۲۳ درصدی نسبت به سال قبل را تجربه کند.

وال استریت پیش‌تر احتمال داده بود در این دوره زمانی درآمد غیرحسابرسی شده Adobe به‌ازای هر سهام ۸۶ سنت و در مجموع ۱.۵۹ میلیارد دلار باشد.

شرکت Adobe برای سال ۲۰۱۶ میلادی در مجموع موفق به کسب درآمد ۵.۸۵ میلیارد دلاری شد که به عبارت دیگر می‌توان گفت به ازار هر سهام خود ۳.۰۱ دلار کسب درآمد کرد. تحلیلگران پیش‌بینی کرده بودند این شرکت در سال جاری میلادی به‌ازای هر سنت ۲.۹۸ دلار و در مجموع ۵.۸۳ میلیارد دلار درآمد به دست آورد.

«شانتانو نارایِن» مدیرعامل Adobe گفت: «راهکارهای بازاریابی دیجیتالی و رسانه‌ای‌ دیجیتالی Adobe نحوه طراحی و ارایه تجارب دیجیتالی استثنای کاربران را تغییر داد. ما با قابلیت‌های کاربردی در حوزه بازاریابی وارد سال ۲۰۱۷ می‌شویم و گام‌های فناورانه بزرگ در این سال برمی‌داریم».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *