خدمات ابری جدید اوراکل برای آسان‌سازی فعالیت فروشگاه‌های آنلاین

خدمات ابری جدید اوراکل برای آسان‌سازی فعالیت فروشگاه‌های آنلاین

همکاران سیستم- اوراکل تلاش خود را برای جذب هرچه بیشتر کاربران به سمت تجارت الکترونیک ارتقا داد و در این زمینه خدمات ابری جدید را به عنوان بخشی از مجموعه ابزارهای Customer Experience (CX) خود ارائه کرد.به گزارش وبسایت ZDnet، سیستم جدید Commerce Cloud اوراکل که فروشگاه‌های آنلاین را هدف قرار داده است، سرویس‌هایی که از یک ابزار تجارت الکترونیک توقع دارید را ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به سیستم سازنده ویترین فروشگاه مجازی، موتور پیشنهاد محصولات مختلف، ابزار ویژه تبلیغات، گزارش‌دهی، پرداخت، طراحی قالب‌ها و سیستم بهینه‌سازی موتور جست‌وجو(SEO) اشاره کرد.
پلتفرم نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات(SaaS) اوراکل نخستین بار اوایل سال جاری معرفی شد. اما این شرکت هم‌اکنون سرویس مذکور را به عنوان کلید اصلی متمایز برای مجموعه ابزارهای CX مورد استفاده قرار می‌دهد.
«کِن ولپ» مدیر مرکز توسعه محصول در شرکت اوراکل با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد: «سیستم Commerce Cloud به کسب و کارهای آنلاین کمک می‌کند که از این پس در مورد استقرار کدها، ارتقا برنامه و مدیریت روزانه زیرساخت‌ها نگرانی نداشته باشند».
لازم به ذکر است که اوراکل به واقع استفاده از سیستم Commerce Cloud را آسان کرده است. این شرکت‌ بزرگ نرم‌افزاری اعلام کرد مهارت پایه کدگذاری تنها ابزار مورد نیاز برای استفاده از این پلتفرم خواهد بود. برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری نیز اوراکل توضیح داد که معماری رابط برنامه‌های کاربردی Commerce Cloud به این پلتفرم کمک می‌کند تا به آسانی بر پایه نیاز کسب و کارها ارتقا یابد
شرکت اوراکل بر حسب میزان گستردگی فضای IT مرتبط با تجارت الکترونیک، تفاوت‌های قابل ملاحظه برای این سیستم در نظر گرفته است.