خدمات ابری آمازون در بریتانیا استارت‌آپ تاسیس می‌کند

خدمات ابری آمازون در بریتانیا استارت‌آپ تاسیس می‌کند

همکاران سیستم- شرکت خدمات پردازش ابری آمازون (AWS) که مراکز داده آن در سراسر جهان فعالیت می‌کنند، تصمیم دارد بزرگترین استارت‌آپ لندن را در Tech City راه‌اندازی کند.به گزارش وبسایت techworld، توسعه‌دهندگان، مهندسان، کارآفرینان و علاقمندان به فناوری می‌توانند به این مرکز سر بزنند تا ضمن کمک گرفتن از کارمندان AWS در زمینه توسعه فنی و سازمانی راهنمایی‌های لازم را در اختیار بگیرند.
شرکت گوگل با فاصله کوتاهی از Google Campus فضای استارت‌آپی را به صورت دایمی راه‌اندازی کرده است تا مراجعه‌کنندگان در آن حضور یابند. ولی استارت‌آپ AWS بر خلاف گوگل به صورت موقت فعالیت می‌کند و پاییز امسال به مدت دو ماه خدمات خود را در اختیار افراد می‌گذارد.
شرکت ارائه‌دهندگان خدمات پردازش ابری AWS اعلام کرد که بازدیدکنندگان می‌توانند در دوره‌های آموزشی، بوت کمپ، خرید و فروش لوازم جانبی، و دیگر موارد شرکت کنند.
حضور مراجعه‌کنندگان در این مرکز با آرامش دنبال خواهد شد و AWS توضیح داد که کاربران می‌توانند به صورت رایگان وارد این فضا شوند و پس از نوشیدن قهوه، بخشی از زمان خود را در بخش‌های مرکز که روی ابزارهای کاربردی فعالیت می‌کنند، بگذارنند.
«ورنِر وگلز» مدیر فناوری شرکت Amazon.com در این خصوص گفت: «بریتانیا سرچشمه نوآوری محسوب می‌شود و لندن یکی از مراکز اصلی است که ما در آن افراد بااستعداد و کارآفرینان بلندپرواز را در کنار یکدیگر مشاهده می‌کنیم تا ایده‌های جدید را آزمایش کنند و کسب و کار جدید را در حوزه خدمات پردازش ابری راه بیاندازند».
او در ادامه توضیح داد: «در استارت‌آپ AWS Pop-up Loft لندن ما منابع مختلف AWS و برخی از بهترین تفکرات مربوط به این حوزه را در کنار یکدیگر جمع می‌کنیم تا به استارت‌آپ‌ها در سراسر بریتانیا کمک کنیم. ما قصد داریم همکاری‌هایی را با نسل بعدی سازمان‌های بریتانیایی انجام دهیم و به آنها کمک کنیم تا به نهایت پتانسیل خود برسند».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *