خدمات ابری، مهم‌ترین اولویت مراکز فروش و بازاریابی

خدمات ابری، مهم‌ترین اولویت مراکز فروش و بازاریابی

همکاران سیستم- پنجمین «بررسی آینده سیستم‌های پردازش ابری» توسط مرکز سرمایه‌گذاری North Bridge با همکاری شرکت Wikibon انجام شد. این بررسی در سال ۲۰۱۵ میلادی ۹۵۲ سازمان مجهز به خدمات پردازش ابری در ۳۸ کشور جهان را مورد تحقیق قرار داد و در پایان مشخص شد میزان سازگاری با سیستم‌های ابری در دو بخش سازمانی و قابلیت‌های IT به رکورد تازه رسیده است. به طور ویژه سازمان‌های IT به صورت گسترده در این زمینه گام برمی‌دارند و تلاش می‌کنند ضمن استفاده از خدمات پردازش ابری، استانداردهای دولتی و ساختارهای مبتنی بر این فضا را در اختیار بگیرند.
به گزارش وبسایت siliconangle، دلایلی که سازمان‌ها به واسطه آن خود را با پلتفرم‌های ابری سازگار می‌کنند در حال تغییر است. به عنوان مثال، اولویت راه‌اندازی پلتفرم‌های ابری در سازمان‌ها طی پنج سال گذشته از رده پنجم به رده دوم ارتقا یافته است. در همین دوره زمانی نگرانی در مورد هزینه‌های خدمات ابری نسبت به قبل بسیار بیشتر شده است.
استفاده از خدمات ابری در بین مراکز فروش و بازاریابی بالاترین سطح اولویت را دارد و بر این ساس ۸۱.۳ درصد از این مراکز بر استفاده از این خدمات تاکید دارند. در مقابل گفته شده است ۷۹.۹ درصد از مراکز تحلیل کسب و کار، ۷۹.۱ درصد از مراکز ارایه خدمات مشتری، و ۷۳.۵ درصد از مراکز منابع انسانی استفاده از این سرویس‌ها را در اولویت می‌دانند.