حضور SAP در خاورمیانه ۱۰۰ درصد افزایش می‌یابد

حضور SAP در خاورمیانه 100 درصد افزایش می‌يابد

همکاران سیستم- بیل مک‌دِرموت، یکی از دو مدیرعامل SAP اعلام کرد که این شرکت به عنوان بزرگترین تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی در جهان طی ۱۲ ماه آتی حضور خود را در خاورمیانه ۱۰۰ درصد افزایش خواهد داد.

 مک‌دِرموت اعلام کرد شرکت وی که متخصص در زمینه تولید نرم‌افزارهای مدیریت منابع سازمانی(ERP) است، فعالیت گسترده‌ای را انجام داده تا به نیازهای شرکت‌های حاضر در منطقه خاورمیانه پاسخ گوید و ابزارهای خود را با این شرکت‌ها و سازمان‌ها سازگار کند.

 او در این باره گفت: «درخواست برای خرید محصولات SAP بسیار زیاد و بیش از توان موجود است و به همین خاطر ما می‌کوشیم فعالیت‌های عملیاتی خود را در خاورمیانه طی ۱۲ ماه آتی دو برابر کنیم. ما امیدواریم که صدها و چه بسا هزاران فرصت شغلی جدید در خاورمیانه به وجود آوریم».

 شرکت SAP از آگوست سال گذشته ۱۰۰ کارمند جدید را در منطقه خاورمیانه و آفریقا(MENA) به کار گرفت و دفاتری را در عربستان سعودی، امارات متحده عربی، مصر و قطر باز کرد

 مک‌دِرموت همچنین توضیح داد که SAP قصد دارد ارتباطات خود با تعداد زیادی از دانشگاه‌های منطقه را افزایش دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به دانشگاه‌های UAEU و Zayed University در امارات متحده عربی اشاره کرد تا از این طریق استعدادهای برنامه‌نویسی و فناوری در منطقه کشف شوند.

itp

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *