حافظه پردازش ابری در آمازون نامحدود شد

حافظه پردازش ابری در آمازون نامحدود شد

همکاران سیستم- شرکت آمازون برای معرفی هرچه بیشتر سیستم Cloud Drive در بازار اشباع شده خدمات ذخیره‌ساز اطلاعات تلاش خود را افزایش می‌دهد.به گزارش ویسایت Zdnet، این شرکت دو سری از خدمات Cloud Drive را با حافظه داخلی نامحدود معرفی  کرد تا برای نخستین بار چنین گزینه‌ای در این بازار در اختیار کاربران قرار گیرد.
نخستین سرویس که با نام Unlimited Photos Plan معرفی شده است برای یک سال هزینه استفاده از آن ماهانه یک دلار است تا کاربران بتوانند به صورت نامحدود اطلاعات خود را روی فضای پردازش ابری آمازون ذخیره کنند.
این طرح همچنین ۵ گیگابایت حافظه برای ذخیره تصاویر ویدیویی و دیگر فایل‌ها را نیز شامل می‌شود.
گزینه دیگری که قیمت بالاتری دارد با نام Unlimited Everything Plan معرفی شده است که سالانه ۵۹.۹۹ دلار هزینه دارد و برای ذخیره هر فرمت رسانه‌ای از جمله عکس، ویدیو، موسیقی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.
اما باید توجه داشت هر دو گزینه مربوط به حافظه نامحدود ذخیره‌ساز اطلاعات نشان می‌دهد که آمازون چگونه با به‌کارگیری استراتژی‌های خود سعی دارد در بازار حافظه‌های ابری که کاربران جهانی بر آن متمرکز شده‌اند، پیش برود.
سیستم Cloud Drive آمازون سال گذشته همزمان با معرفی سرویس Prime Photos به عنوان حافظه مجازی نامحدود برای کاربرانPrime  فعالیت خود را آغاز کرد.