جنو راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری و بازاریابی را با هم ترکیب می‌کند

همکاران سیستم- شرکت جنو (Genoo)، یکی از عرضه کنندگان نرم‌افزارهای فروش، از ارائه یک راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای کسب و کارهای کوچک و متوسط خبر داده که با راهکارهای بازاریابی یکپارچه شده است.
شرکت جنو از جمله عرضه کنندگان راهکارهای بازاریابی مبتنی بر فناوری پردازش ابری است که راهکارهای آنلاین خود در این زمینه را با اتوماسیون‌های بازاریابی یکپارچه کرده است. راهکارهای آنلاین و اتوماسیون بازاریابی این شرکت غالباً از سوی کسب و کارهای کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد.
به گزارش وب سایت equities، راهکار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت جنو که سیلزویو (SalesView) نام دارد، در حال حاضر با پلت فرم‌های عرضه شده از سوی شرکت‌های بزرگی مثل سیلزفورس یکپارچه شده و بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب است. این راهکار بویژه از آن جهت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب است که پیچیدگی‌های راهکارهای بزرگ‌تر را ندارد. به گفته رئیس شرکت جنو، بسیاری از کسب و کارهای کوچک هزاران دلار را صرف خرید سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری و راهکارهایی در این زمینه می‌کنند که نیاز چندانی به آن‌ها ندارند و یا استفاده از آن‌ها زمان زیادی می‌برد. پلت فرم شرکت جنو دارای محیط ساده‌ای است و برای کسب و کارهای کوچک یک تک صفحه ایجاد می‌کند که برای هر کدام از کارکنان و متصدیان فروش شرکت‌های کاربر قابل استفاده است.
راهکار سیلزویو با راهکارهای بازاریابی نیز یکپارچه شده است و متصدیان فروش می‌توانند از آن برای یافتن مشتریان جدید استفاده کنند. متصدیان فروش به کمک این پلت فرم می‌توانند با مطالعه و بررسی علایق و فعالیت‌های مشتریان بالقوه، آن‌ها را شناسایی و تبلیغات خود را بر روی آن‌ها متمرکز کنند و حتی از طریق ایمیل و سایر ابزار ارتباطی با آن‌ها ارتباط مستقیم برقرار کنند.