جست‌وجوگر اینترنتی مایکروسافت برای موبایل‌ها به‌روز شد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت هر چند وقت یکبار اپلیکیشن جست‌وجوگر اینترنتی Bing خود را برای دستگاه‌های موبایلی تغییر می‌دهد یا با افزودن قابلیت‌های جدید به آن Bing را ارتقا می‌دهد. آخرین به‌روزرسانی انجام شده تقریبا هر دو مورد را برای این جست‌وجوگر اینترنتی رقم زده است تا علاوه بر آنکه تغییرات بصری در این اپلیکیشن دیده شود، برخی قابلیت‌های جدید را هم در آن مورد استفاده قرار دهید.
به گزارش وب‌سایت phonearena، مهم‌ترین قابلیتی که به نسخه ویژه Bing برای سیستم عامل اندروید اضافه شده، صفحه اصلی جدید است که دسترسی آسان به قابلیت‌های صوتی، دوربین دیجیتالی و بخش اخبار را فراهم می‌کند. به گفته مایکروسافت، با ارتقا قابل ملاحظه‌ای که برای این اپلیکیشن در طول زمان صورت گرفته است، آخرین نسخه از ان می‌تواند متوجه شود که چه متن‌هایی را در آن مطالعه می‌کنید.
کاربران Bing همچنین از این پس می‌توانند گزینه‌ای را برای اعلام عدم تمایل خود نسبت به یک داستان در اختیار داشته باشند یا به منبع اصلی انتشار مطالب دسترسی پیدا کنند که این قابلیت از طریق آیکونی که در کارت‌های مربوط به انتشار اخبار و اطلاعات در Bing ارایه شده است فراهم می‌شود. علاوه بر این، امکان جست‌وجوی صوتی نیز به این جست‌وجوگر اینترنتی اضافه شده است تا کار را برای کاربران موبایلی آسان‌تر کند.


همچنین آخرین به‌روزرسانی برای جست‌وجوگر موبایلی مایکروسافت امکان تغییر نام‌ها برای سایت‌های علامتگذاری شده را هم آسان کرده است. علاوه بر تمام تغییرات ذکر شده، مایکروسافت همچنین حفره‌های نرم‌افزاری را برطرف کرده است، سرعت اپلیکیشن را ارتقا داده است، ظاهر آن را زیبا کرده است و دسترسی به قابلیت‌های آن بهتر شده است .