جایزه 20 هزار دلاری برای کشف حفره‌های Dynamics 365 مایکروسافت

همکاران سیستم – شرکت مایکروسافت از راه اندازی طرح جدیدی برای شناسایی و رفع نواقص امنیتی محصولات خود خبر داده است تا به موجب آن به کاربرانی که چنین اختلالاتی را کشف می‌کنند جایزه نقدی پرداخت کنند. کارشناسان هم اکنون می‌توانند برای نخستین بار اختلالات امنیتی در نسخه‌های ERP و CRM نرم‌افزار Dynamics 365 را شناسایی کنند تا جایزه 20 هزار دلاری به دست آورند.

طرح  Dynamics 365 Bounty مایکروسافت از امروز آغاز شده است و بر اساس آن از تمامی کارشناسان دعوت شده است تا نقاط آسیب‌پذیر و حفره‌های امنیتی احتمالی در اپلیکیشن‌های Dynamics 365 را شناسایی کنند تا به ازای هر حفره کشف شده بین 500 دلار تا 20 هزار دلار جایزه بگیرند.

در حال حاضر ده‌ها اپلیکیشن آنلاین و آفلاین مبتنی بر نرم‌افزار Dynamics 365 موجود است. اپلیکیشن‌های آنلاین Dynamics 365 در حوزه فروش، خدمات مشتری، خدمات زمینه، استعداد، امور مالی و عملیات‌های مربوطه، و خرده فروشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. آخرین نسخه آفلاین اپلیکیشن Dynamics 365 هم اکنون در حال توسعه است که ابزارهای مختلف از جمله Dynamics AX، CRM، GP، NAV و SL را شامل می‌شود.

مایکروسافت همچنین طرح جوایز نقدی مربوط به شناسایی حفره‌های امنیتی خود که با نام Bug Bounty Program شناخته می‌شود را به‌روز کرد تا با لینک‌ها و منابع اضافی، شناسایی حفره‌های امنیتی را برای کارشناسان آسان کند.

شرکت مایکروسافت طرح شناسایی حفره‌ها و نقایص امنیتی در محصولات خود را در سه سطح برنامه‌های پردازش ابری، برنامه‌های پلتفرم، و برنامه‌های دفاعی پیش می‌برد.

منبع: zdnet