تکمیل شدن ابزار Teams مایکروسافت برای چت‌های سازمانی

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت اپلیکیشن تکمیلی و ابزارهای کنترلی جدید را به سیستم Teams خود ارایه کرد. این سیستم در اصل محیط گفت‌وگوی اینترنتی مبتنی بر مجموعه Office 365 در فضای کاری را فراهم می‌کند.

به گزارش وب‌سایت Zdnet؛ مدیران مایکروسافت توضیح دادند که این قابلیت جدید بزرگترین اقدام در جهت تکمیل سیستم Teams از زمان راه‌اندازی آن در مارس گذشته محسوب می‌شود. امکانات جدیدی که برای این محیط در نظر گرفته شده است موارد زیر را شامل می‌شود:

ادغام اپلیکیشن و خدمات برای نرم‌افزارهای Office 365 از جمله Excel، در کنار استفاده از ابزراهای برخی شرکت‌های دیگر مانند Trello، InVision و SurveyMoney. کاربران می‌توانند در جریان گفت‌وگوهای اینترنتی خود اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از اپلیکیشن مربوطه دریافت کنند و برا یاین کار نیازی به تهیه اسکرین‌شات یا هایپرلینک نداشته باشند.

قابلیت جدید Store در سیستم Teams که به کاربران امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های جدید Teams را بر اساس نام، طبقه‌بندی یا کارکرد ادغام پیدا کنند. کاربران همچنین این امکان را در اختیار دارند تا اپلیکیشن را در محیط Teams در فضای شخصی خود مورد استفاده قرار دهند.

اپلیکیشن جدید مبتنی بر سیستم Graph-API مایکروسافت موسوم به Who که به کاربران امکان می‌دهد تا به کمک نام یا موضوع، افراد را در سازمان‌ها جست‌وجو کنند. قابلیت جدید برای استفاده از سیستم پرس‌وجو یا دستور در اپلیکیشن در نوار مخصوص کامند. این سیستم هم اکنون با بخش جست‌وجوگر اپلیکیشن ادغام شده است.