تیم کوک محبوب‌تر از استیو جابز

تيم كوك محبوب‌تر از استيو جابز

همکاران سیستم –  تیم کوک مدیر عامل جدید اپل به محبوبیت  97 درصدی نزد کارکنانش رسیده است . این در حالی است که محبوبیت جابز در بهترین حالت ممکن به 95 درصد رسیده بود.

این خبر را سایت ZDNET به نقل از گزارش سالانه‌ی Glass Door  منتشر ساخته است.

ظاهراً تیم کوک تاکنون بدون هیچ مشکلی از پس مدیریت مجموعه ی اپل برآمده است . او در جدیدترین دور موفقیت‌هایش توانسته است نظر مثبت 97 درصد از کارمندانش را به خود جلب کند.

 مؤسسه‌ی Glass Door ،280 هزار کارمند را مورد بررسی و مطالعه قرار داده و از آنها خواسته است که در مورد چگونگی مدیریت مدیران عاملشان بر شرکت اظهار نظر کنند. تیم کوک در این نظرسنجی در میان 25 کارفرمای دیگر به مقام اول دست یافته است.

در بررسی سال گذشته‌ی این مؤسسه، بنیان گذار فقید اپل به محبوبیت 95 درصدی دست یافته بود. از دیگر مدیران بخش فنآوری اطلاعات که در رده‌های بالای این نظر سنجی قرار گرفته‌اند ، می‌توان به لری پیچ مدیر شرکت گوگل اشاره کرد.

محبویت مدیریت گوگل  به نسبت  96 درصد سال گذشته ( مربوط به اریک اشمیت ) ، 2 درصد افت داشته و اکنون لری پیج  از محبوبیت 94 درصدی در میان کارکنانش برخوردار است . جف بزوس مدیر عامل و مؤسس شرکت  آمازون نیز به نسبت سال گذشته 5 درصد از محبوبیت خود را از دست داده و میان 79 درصد از کارکنانش محبوبیت دارد.

 zdnet