توصیه مایکروسافت برای مراجعه مستمر به تاریخچه به‌روزرسانی ویندوز ۱۰

همکاران سیستم – بیشتر کاربران ویندوز به صورت معمول «صفحه تاریخچه به‌روزرسانی ویندوز ۱۰» را بررسی نمی‌کنند و تا زمانی که رایانه آنها دچار مشکل نشود، به این بخش سر نمی‌زنند تا متوجه شوند آخرین به‌روزرسانی‌هایی که دریافت کردند به چه صورت بوده است.

با این وجود در برخی موارد سیستم به‌زورسانی ویندوز مایکروسافت اندکی پیچیده می‌شود و به خصوص در مراحل اولیه، زمانی که مشکلات کوچک و بزرگ در سیستم بروز می‌کند تشخیص این اتفاق برای کاربران عمومی دشوار می‌شود.

به نظر می‌رسد سازگاری با درایورها یکی از مشکلات اساسی در این زمینه باشد، ولی در برخی موارد اتفاقات بزرگتر از جمله حذف داده‌ها در نسخه ۱۸۰۹ ویندوز ۱۰ که حدود یک ماه از زمان انتشار آن می‌گذرد نیز گزارش شده است.

مایکروسافت بر این باور است که کاربران ویندوز می‌بایست صفحه مربوط به تاریخچه به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ را نشانه‌گذاری کنند تا به صورت مرتب به آن سر بزنند. این صفحه در اصل منبع پشتیبانی برای بهبود شفافیت پس از بروز اختلالات رایانه‌ای محسوب می‌شود که این اختلالات به صورت ویژه در نسخه ۱۸۰۹ خود را نمایان کردند.

این طور که یکی از اعضای گروه توسعه دهنده Windows Update توضیح داده است، زمانی که نسخه ۱۸۰۹ منتشر شد مایکروسابت یک صفحه اختصاصی با قابلیت به‌روزرسانی مستمر را ایجاد کرد تا مدیران IT در سازمان‌ها و کاربران تخصصی بتوانند فرآیند به‌روزرسانی صورت گرفته را دانلود کنند و از این طریق بتوانند به فایل‌های منبع دسترسی داشته باشند.

منبع: zdnet

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *