توئیتر راهکار تبلیغاتی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط عرضه می‌کند

توئیتر راهکار تبلیغاتی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شبکه اجتماعی توئیتر از عرضه اولین راهکار تبلیغاتی خود برای کسب و کارهای کوچک و متوسط خبر داده است. توئیتر راهکار تبلیغاتی جدید خود را با همکاری شرکت خدمات مالی امریکن اکسپرس عرضه خواهد کرد.

 

امریکن اکسپرس اعلام کرده است افرادی که از کارت‌های اعتباری این شرکت استفاده می‌کنند اولین کسانی خواهند بود که می‌توانند از راهکار تبلیغاتی توئیتر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط استفاده کنند. این شرکت در تلاش است تا این خدمات را در ماه مارس سال جاری عرضه کند.

 کسب و کارهای کوچک خواهند توانست از راهکار تبلیغاتی توئیتر برای جلب مشارکت بیشتر مشتریان فعلی خود و دستیابی به مشتریان جدید‌تر استفاده کنند.

 این اولین بار است که توئیتر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط راهکارهای تبلیغاتی ارائه می‌دهد. این شبکه اجتماعی هم اکنون بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر دارد. این کسب و کار‌ها از طریق راهکار جدید توئیتر می‌توانند برد پیام‌های تبلیغاتی خود را در میان این کاربران افزایش دهند.

 هم اکنون دست اندرکاران تبلیغات اقبال زیادی نسبت به شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهند. بنا بر یافته‌های پژوهشی که در اکتبر ۲۰۱۱ منتشر شد، کاربران یک پنجم وقت خود را در دنیای آنلاین صرف بازدید از شبکه‌های اجتماعی می‌کنند. شبکه‌های اجتماعی هم اکنون ۸۲ درصد از کاربران ۱۵ ساله به بالا را در اختیار خود دارند. شرکت پژوهشی کام اسکور نیز این رقم را در سراسر جهان 1.2 میلیارد نفر اعلام کرده است.

 

eweek