تلاش Vertafore و مایکروسافت برای تسهیل دسترسی شرکت‏های بیمه به راهکارهای CRM

تلاش Vertafore و مایکروسافت برای تسهیل دسترسی شرکت‏های بیمه به راهکارهای CRM

همکاران سیستم- شرکت ورتافور (Vertafore)، یکی از عرضه‏‌کنندگان نرم‌‏افزارهای بیمه‏ قصد دارد راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مایکروسافت را در اختیار شرکت‏‌های بیمه قرار دهد.
به گزارش وب‏سایت cio-today، شرکت Vertafore با مایکروسافت وارد شراکت شده است تا زمینه دسترسی شرکت‌‏های بیمه به راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (Microsoft Dynamics CRM ) را فراهم سازد. بهبود تعاملات شرکت‌‏های بیمه با مشتریان خود و تجهیز آنها به بینش‏‌های راهبردی که به کمک آن بتوانند کسب‌و‌کار خود را بهتر مدیریت کنند و معاملات و قراردادهای خود را به شیوه کارآمدتری به پیش برند، از جمله مهم‌ترین اهداف این شراکت اعلام شده است.
شرکت ورتافور در حال حاضر صاحب پلت‏فرم نر‌م‏‌افزاری ویژه‌‏ای برای شرکت‏‌های بیمه است که Vertafore Agency Platform نام دارد. این شرکت محصولاتی نیز در حوزه ابزارها و راهکارهای همراه دارد. شراکت ورتافور با مایکروسافت به این شرکت اجازه می‏‌دهد تا قابلیت‏‌های راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت را به محصولات خود بیفزاید.
یافته‏‌های یک مطالعه پژوهشی نشان می‏‌دهد توجه صنعت بیمه به راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری به نحو قابل ملاحظه‌‏ای افزایش یافته است. شرکت نوواریکا (Novarica) دریافته است از میان پاسخ‌گویانی که به سوالات پرسش‌گران این شرکت پاسخ داده‌‏اند حدود ۲۱ درصد قصد دارند راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری را با کسب و کار خود یکپارچه کنند.
پژوهش‌‏هایی از این دست باعث شده است شرکت مایکروسافت نیز تمرکز خود را بر روی کسب و کارهای فعال در حوزه بیمه افزایش دهد. به همین دلیل مایکروسافت تخفیفات خاصی را برای آن دسته از مشتریان Vertafore که اقدام به خرید تبلت‏‌های سرفیس، اچ پی و توشیبا می‏‌کنند، در نظر گرفته است. مطالعات پژوهشگران نشان می‏‌دهد نیاز شرکت‌‏های بیمه به اپلیکیشن‏‌های نصب شده بر روی تبلت در دو سال آینده مبرم‏‌تر از نیاز آنها به اپلیکیشن‏‌های قابل نصب بر روی گوشی‏‌های هوشمند است، بویژه که این شرکت‏‌ها قصد دارند از تبلت برای انجام فعالیت‏‌هایی مثل معرفی خدمات و آموزش استفاده کنند.