تلاش فایننشال فورس و روتزتاک برای ترکیب نرم افزارهای حسابداری و مدیریت زنجیره تامین

همکاران سیستم- شرکت روتزتاک که در زمینه تولید و عرضه نرم افزارهای مدیریت زنجیره تامین منابع فعالیت می‌کند قصد دارد با همکاری شرکت فایننشال فورس نرم افزارهای مدیریت زنجیره تامین منابع را با نرم افزار حسابداری ترکیب کند.
به گزارش وب سایت enterpriseappstoday دو شرکت روتزتاک و فایننشال فورس قصد دارند با همکاری یکدیگر این دو راهکار را یکپارچه کنند. روتزتاک از جمله فروشندگان مطرحی است که نرم افزارهای مدیریت زنجیره تامین منابع و راهکارهای مبتنی بر فناوری پردازش ابری تولید می‌کند. شرکت فایننشال فورس هم در زمینه طراحی راهکارهای سازگار با پلت فرم «فورس دات کام» شرکت سیلزفورس فعالیت می‌کنند. این دو شرکت تصمیم گرفته‌اند با استفاده از یک پلت فرم مشترک دو راهکار مختلف را با هم ترکیب و محصول جدیدی تولید کنند.
بر اساس این گزارش تلاش این دو شرکت در صورتی موفقیت آمیز خواهد بود که به الگوی داده‌ای مشترکی دسترسی داشته باشند.
دو شرکت روتز تاک و فایننشال فورس اظهار امیدواری کرده‌اند راهکار مشترکشان باعث شود شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر بتوانند با استفاده از آن، کارایی عملیات زنجیره تامین منابع خود در سطح جهان را ارتقا دهند.
گفتنی است موسسه گارتنر چندی پیش گزارش داده بود که بازار جهانی نرم‌افزارهای مدیریت زنجیره تامین منابع (SCM) در سال 2011 با 12.3 درصد رشد بیش از 7.7 میلیارد دلار درآمد برای عرضه‌کنندگان این راهکار نرم‌افزاری داشته است.