تلاش سامسونگ برای توسعه فناوری اینترنت اشیا در میان کسب و کارها

تلاش سامسونگ برای توسعه فناوری اینترنت اشیا در میان کسب و کارها

همکاران سیستم- شرکت سامسونگ واحد جدیدی برای توسعه فناوری اینترت اشیا در میان کسب و کارهای تجاری تاسیس کرده است.
به گزارش وب‏سایت zdnet، شرکت سامسونگ واحد جدیدی به نام Samsung Bussiness به زیرمجموعه خود افزوده است و قصد دارد از طریق آن فناوری اینترنت اشیا را در میان کسب و کارهای تجاری گسترش دهد. وون پیو هونگ، یکی از مدیران اصلی بخش بازاریابی شرکت سامسونگ در سخنرانی خود در کنفرانس CeBIT در هانوفر آلمان در این باره گفته است: سامسونگ از طریق این برند جدید سعی می‏‌کند خدمات خود در این حوزه، مثل پلت‏فرم امنیتی KNOX و راهکارهای SMART Signage را به صورت یکپارچه‌‏تری عرضه کند.
وی این اقدام را بخشی از برنامه سامسونگ برای ورود بیشتر به بازار کسب و کارها و عرضه راهکارهای فناورانه برای کسب و کارها اعلام کرده است. واحد «سامسونگ بیزینس» در حال حاضر قرار است در شش بخش آزمایشی فعالیت کند: صنایع فروشگاهی، آموزش، هتلداری، سلامت و بهداشت، مالی و حمل و نقل. این شرکت در جریان کنفرانس CeBIT از برخی از راهکارهای خود در این شش حوزه رونمایی کرده است.
گفتنی است CeBIT ۲۰۱۵ رویدادی متشکل از کنفرانس و نمایشگاه است که از ۱۶ تا ۲۰ مارس در هانوفر آلمان برگزار می‏شود. شرکت‏کنندگان در این رویداد به معرفی آخرین محصولات و فناوری‏‌های خود در حوزه راهکارهای کسب و کار می‏‌پردازند.