تلاش ادوبی برای تسهیل ساخت اپلیکیشن‌های موبایلی در سازمان‌ها

تلاش ادوبی برای تسهیل ساخت اپلیکیشن‌های موبایلی در سازمان‌ها

همکاران سیستم – شرکت ادوبی در جدیدترین به‌روزرسانی مجموعه نرم‌افزار خود موسوم به Adobe Experience Manager Mobile، کوشیده است فرایند توسعه اپلیکیشن‌های سازمانی را آسان نماید. 

بنا به گفته Nick Bogaty یکی از مدیران شرکت ادوبی، اگر چه امروزه اپلیکیشن‌های موبایلی به بخش جدایی‌ناپذیر کسب و کارها تبدیل شده است ولی هنوز برندها در ساخت، مدیریت و ارائه تجربه موبایلی کاربرپسند با دشواری‌ها و چالش‌هایی روبرو هستند.

به گزارش وب‌سایت CIO Today، این به‌روزرسانی به گونه‌ای است که برخی قابلیت‌های دیگر مجموعه‌های نرم‌افزاری ادوبی از جمله Experience Manager Apps، Digital Publishing Solution و Adobe Analytics را با خود دارد و همه این ویژگی‌ها را یک جا در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

همچنین شرکت‌ها با استفاده از Adobe Experience Manager Mobile می‌توانند از محتوای فعلی خود در اپلیکیشن‌های موبایلی استفاده کنند. بر این اساس، کسب و کارها قادرند محتواهای موجود در هر سیستم مدیریت محتوا (CMS) یا سیستم مدیریت دارایی‌های دیجیتال (DAM) را با هم یکپارچه کرده و کانال‌های نوین اپلیکیشن موبایلی تعریف و ایجاد نمایند. 

این به‌روزرسانی همچنین یک نمای مدیریت یکپارچه در اختیار می‌گذارد که شرکت‌ها با استفاده از آن می‌توانند تعداد زیادی اپلیکیشن را از یک نقطه واحد در سازمان، به آسانی مدیریت و آپدیت کنند. 

هدف اصلی شرکت ادوبی از این کار، به اختصار آن است که طراحان و بازاریاب‌ها بتوانند با سهولت و سرعت بیشتری اپلیکیشن‌های موبایلی بسازند.