تغییر نامگذاری سیستم به‌روزرسانی ویندوز 10 برای سازمان‌ها

همکاران سیستم – مایکروسافت توضیح داد نسخه جدید به‌روزرسانی شده سیستم عامل ویندوز 10 که با نام 1903 شناخته می‌شود برچسب SAC-T را کنار می‌گذارد تا از این طریق مدیران شبکه در سازمان‌ها مشکلات کمتری را برای دریافت آن پیش روی خود ببینند و فهم بیشتری از نحوه به‌روزرسانی و قابلیت‌های جدید آن داشته باشند.

برچسب SAC-T بخشی از طرح مربوط به جایگزین با برچسب CB مایکروسافت بود که به صاحبان کسب و کار اعلام می‌کرد نسخه ویژه‌ای از سیستم ویندوز 10 برای آنها ارایه شده است.

شرکت مایکروسافت توضیح داد این اقدام می‌بایست برای مدیران IT در سازمان‌ها اصلاح شود و کاربران در ماه‌های اخیر به واسطه سیستم واژه‌شناسی مایکروسافت در فرآیند به‌روزرسانی ویندوز 10 دچار مشکل شده‌اند و این مسئله به آن معنی است که به‌روزرسانی ویندوز 10 در دستگاه های مختلف کاربران را دچار مشکل کرده است.

سازمان‌ها تاکنون مبتنی بر برچسب اختصاصی CB مخصوص کسب و کارها که با نام CBB شناخته می‌شد در جریان به‌روزرسانی جدید ویندوز 10 قرار می‌گرفتند. با این وجود مایکروسافت تغییراتی را در نامگذاری این فرآیند و البته سیستم به روزرسانی مجموعه نرم‌افزاری «آفیس 365» اعمال کرده است. بر این اساس برچسب به‌روزرسانی سازمانی CBB از این پس به Semi-Annual Channel یا SAC تغییر نام می‌دهد.

لازم به ذکر است دو برچسب CB و CBB مخصوص به‌روزرسانی به منظور کمک به کسب و کارها معرفی شدند تا مایکروسافت در جریان به‌روزرسانی‌هایی که دو بار در طول سال برای ویندوز 10 اعمال می‌کند، سازمان‌ها بتوانند بهتر در جریان جزییات آن قرار بگیرند.

منبع: zdnet