تغییر نامگذاری سیستم به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ برای سازمان‌ها

همکاران سیستم – مایکروسافت توضیح داد نسخه جدید به‌روزرسانی شده سیستم عامل ویندوز ۱۰ که با نام ۱۹۰۳ شناخته می‌شود برچسب SAC-T را کنار می‌گذارد تا از این طریق مدیران شبکه در سازمان‌ها مشکلات کمتری را برای دریافت آن پیش روی خود ببینند و فهم بیشتری از نحوه به‌روزرسانی و قابلیت‌های جدید آن داشته باشند.

برچسب SAC-T بخشی از طرح مربوط به جایگزین با برچسب CB مایکروسافت بود که به صاحبان کسب و کار اعلام می‌کرد نسخه ویژه‌ای از سیستم ویندوز ۱۰ برای آنها ارایه شده است.

شرکت مایکروسافت توضیح داد این اقدام می‌بایست برای مدیران IT در سازمان‌ها اصلاح شود و کاربران در ماه‌های اخیر به واسطه سیستم واژه‌شناسی مایکروسافت در فرآیند به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ دچار مشکل شده‌اند و این مسئله به آن معنی است که به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ در دستگاه های مختلف کاربران را دچار مشکل کرده است.

سازمان‌ها تاکنون مبتنی بر برچسب اختصاصی CB مخصوص کسب و کارها که با نام CBB شناخته می‌شد در جریان به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ قرار می‌گرفتند. با این وجود مایکروسافت تغییراتی را در نامگذاری این فرآیند و البته سیستم به روزرسانی مجموعه نرم‌افزاری «آفیس ۳۶۵» اعمال کرده است. بر این اساس برچسب به‌روزرسانی سازمانی CBB از این پس به Semi-Annual Channel یا SAC تغییر نام می‌دهد.

لازم به ذکر است دو برچسب CB و CBB مخصوص به‌روزرسانی به منظور کمک به کسب و کارها معرفی شدند تا مایکروسافت در جریان به‌روزرسانی‌هایی که دو بار در طول سال برای ویندوز ۱۰ اعمال می‌کند، سازمان‌ها بتوانند بهتر در جریان جزییات آن قرار بگیرند.

منبع: zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *