تعاملات اجتماعی کسب و کارها دستخوش تغییرات پرشتابی شده است

تعاملات اجتماعی کسب و کارها دستخوش تغییرات پرشتابی شده است

همکاران سیستم- شرکت پژوهشی داده‌های بین‌المللی (IDC) در ششمین پیمایش بین‌المللی خود درباره تعاملات اجتماعی کسب و کار دریافته است شرکت‌ها و سازمان‌ها از نظر شیوه انجام عملیات کاری، همکاری بین کارکنان و ارتباط با مشتریان و شرکا با تغییر و تحولات پرشتابی روبرو شده‌اند.

شرکت آی‌دی‌سی در ششمین نظرسنجی سالانه خود درباره تعاملات اجتماعی کسب و کارها دریافته است روابط و تعاملات کارکنان شرکت‌ها با گروه‌های مختلفی مثل همکاران، مشتریان، شرکا و تامین‌کنندگان منابع خود دچار تغییرات پرشتابی شده است. یکی از مدیران پژوهشی شرکت آی دی سی در توضیح یافته‌های این مطالعه گفته است: فناوری‌های برهم‌زننده‌ای مثل ابزارهای همراه، داده‌های کلان، پردازش ابری و اینترنت اشیا با جریان و ارتباطات کاری در هم آمیخته‌اند. این روند در نهایت تاثیرات شگرفی بر شیوه انجام کارها و نحوه تعامل ما با کارکنان، مشتریان، شرکا و عرضه‌کنندگان منابع خواهد داشت.

آآی‌دی‌سی در این مطالعه همچنین دریافته است که در ۱۲ ماه آینده تبلیغ برند و محصولات، مهم‌ترین اولویت ۲۳ درصد از پاسخگویان شرکت‌کننده در این مطالعه خواهد بود. ۱۹ درصد نیز از تولید درآمد از طریق فروش مستقیم به عنوان مهم‌ترین اولویت خود یاد کرده‌اند و ۱۴ درصد نیز گفته‌اند ارتباط با همکاران بخش‌های داخلی کسب و کار خود را در اولویت قرار خواهند داد.

از میان ۷۰۰ پاسخگویی که در این مطالعه شرکت کرده‌اند، بخش زیادی گفته‌اند ایمیل یکی از مهم‌ترین ابزارهای مورد استفاده آن‌ها برای پیش بردن ارتباطات کاری است. ۳۱ درصد از پاسخگویان بررسی ایمیل مهم‌ترین کاری است که با گوشی هوشمند خود انجام می‌دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *