تحلیلگر ابری SAP به‌روز شد

تحلیلگر ابری SAP به‌روز شد

همکاران سیستم – شرکت SAP از طرح‌های خود برای ارتقای عملکرد و توانایی‌های تحلیلگر ابری خود موسوم به BusinessObjects Cloud خبر داد.

یک سال پیش SAP در راستای یک طرح نوآورانه، BusinessObjects و محصولات تحلیلگر خود را به ابر منتقل کرد. به گزارش وب‌سایت ZDNet، در جدیدترین به‌روزرسانی، برخی کلان داده‌های ابری از آمازون و گوگل به BusinessObjects Cloud افزوده شده است. 

بنا به اخباری که در کنفرانس TechEd منتشر شده است، اکنون پلتفرم مزبور از منابع کلان داده و یادگیری ماشینی از قبیل Redshift آمازون، BigQuery گوگل و SparkSQL پشتیبانی به عمل می‌آورد.

نیک اسمیت (Nic Smith) یکی از مدیران ارشد بازاریابی SAP، هدف از به‌روزرسانی‌‎های Business Objects Cloud را افزودن منابع محلی و کلان داده به این مجموعه دانست و اظهار داشت: بخش عمده کارهای صورت گرفته بر BusinessObjects Cloud، مربوط به الگوریتم‌های این پلتفرم در پس‌زمینه با هدف دیداری‌سازی اطلاعات (Visualization) و ارائه بینش‌های تجاری بوده است.

بر این اساس قرار است در اوایل سال ۲۰۱۷، BusinessObjects Cloud به سرویس‎های عمومی یادگیری ماشینی متصل شده و با S/۴HANA و SAP BW به طور زنده ارتباط یابد. 

همچنین SAP برای افزایش قابلیت‌های BusinessObjects Cloud، این برنامه را در اپلیکیشن Surface Hub مایکروسافت نیز قابل استفاده خواهد نمود.  

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *