تاکید اپل بر کاربرد گوشی آیفون در کسب و کار‌ها

تاکید اپل بر كاربرد گوشی آیفون در کسب و کار‌ها

همکاران سیستم- شرکت اپل صفحه جدیدی به وب سایت خود افزوده است که در آن چگونگی استفاده از گوشی هوشمند آیفون در کسب و کارهای مختلف توضیح داده شده است. اپل در حالی دست به این کار زده است که توانسته جایگاه بر‌تر شرکت ریم و گوشی‌های بلک بری در بازار کسب و کارهای آمریکا را چالش بطلبد.
به گزارش وب سایت digitaltrends شرکت اپل در این صفحه در پنج قسمت مختلف نحوه استفاده از گوشی‌های آیفون خود را توضیح داده است. این پنج قسمت عبارتند از: آیفون در محل کار، یکپارچه سازی، نرم افزارهای کاربردی کسب و کار، پروفایل‌ها و منابع. برنامه ریزی برای یک روز کاری، کنترل مشتریان، مدیریت پروژه‌ها، برنامه ریزی قرار ملاقات‌ها و به روز کردن اطلاعات مورد نیاز در مسافرت از جمله موضوعاتی است که اپل توضیح داده است.

اپل همچنین در این صفحه به معرفی شرکت‌ها و سازمان‌هایی پرداخته است که کارکنان آن‌ها از گوشی آیفون برای مقاصد کاری استفاده می‌کنند. در این قسمت به نقل قول‌هایی از مدیران این گونه شرکت‌ها درباره اهمیت و کارایی گوشی آیفون نیز استناد شده است. قابلیت‌های امنیتی گوشی آیفون در کسب و کار‌ها نیز از جمله دیگر موضوعاتی است که شرکت اپل در این صفحه به توضیح آن پرداخته است.

سال گذشته نظرسنجی شرکت آی پس نشان داد که در بین گردانندگان کسب و کارهای آمریکایی محبوبیت گوشی آیفون بیشتر از گوشی‌های بلک بری شده است. در این نظرسنجی بخش زیادی از کاربران شاغل در کسب و کارهای مختلف آیفون و گوشی‌های اندرویدی را به بلک بری ترجیح داده بودند. گوشی‌های بلک بری که زمانی جایگاه بر‌تر در این بازار را از آن خود کرده بود، با این نظرسنجی به رتبه سوم این بازار تنزل پیدا کرد.