تاسیس مرکز داده خدمات پردازش Alibaba در خاورمیانه

تاسیس مرکز داده خدمات پردازش Alibaba در خاورمیانه

همکاران سیستم- مرکز ارایه خدمات پردازش ابری شرکت علی‌بابا که با نام Alibaba Cloud شناخته می‌شود اعلام کرد با همکاری یک شرکت محلی به نام YVOLV مرکز داده جدید خود را در شهر دبی راه‌اندازی کرده است. شرکت YVOLV در اصل یک مرکز مشترک تاسیس شده توسط دو شرکت Alibaba Cloud و Meraas Holdings محسوب می‌شود.

به گزارش وبسایت itp، شرکت مذکور که در اصل بازوی توسعه خدمات پردازش ابری گروه شرکت‌های علی‌بابا محسوب می‌شود، مجموعه‌ای از خدمات را با هدف پاسخگویی به ماموریت‌های حیاتی سازمان، با هزینه کم و در فضای پردازش ابری ایمن برای خاورمیانه راه‌اندازی کرده است. 

شرکت YVOLV تصمیم دارد خدمات پردازش ابری Alibaba Cloud را تکمیل کند و به مشتریان سازمانی کمک کند تا تمامی فعالیت‌های روزانه خود را به فضای پردازش ابری انتقال دهند و یک راهکار نوآورانه واحد ارایه کنند تا از طریق آن بتواند عملیات‌های مرتبط را توسعه داد.

«سیمون هو» مدیر شرکت Alibaba Cloud گفت: «بسیار خوشحالیم که گام‌های جهانی ما هم‌اکنون در خاورمیانه توسعه می‌یابد و این منطقه در کنار چین، در مسیر تکامل نوآوری‌ها قرار گرفته است. با مرکز داده دبی، شبکه پردازش ابری جهانی ما می‌تواند بهتر از گذشته به نیاز سازمان‌ها پاسخ دهد».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *