به‌‏روزرسانی راهکار ERP اوراکل با هدف تسهیل فرایندهای کسب و کار در صنایع مالی

به‌‏روزرسانی راهکار ERP اوراکل با هدف تسهیل فرایندهای کسب و کار در صنایع مالی

همکاران سیستم- شرکت اوراکل اخیراً یکی از راهکارهای برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی خود را که از طریق فناوری‏‌های پردازش ابری عرضه می‌‏شود، به روز کرده است. تسهیل فرایندهای کسب و کار در صنایع و خدمات مالی از جمله دلایل این به‏‌روزرسانی اعلام شده است.
به گزارش و‌ب‏‌سایت cbronline، شرکت اوراکل راهکارهای برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی خود را که‌ ای آر پی کلود (ERP Cloud) نام دارد، به روز کرده است. هدف از به‌روز‏رسانی این راهکار، تسهیل فرایندهای کسب و کار در صنایع مالی و برآوردن سایر ملزومات فناورانه این کسب و کار‌ها اعلام شده است. اوراکل ادعا کرده است به‏‌روزرسانی این راهکار باعث می‌‏شود دسترسی فوری و آنیِ کسب و کارهای کاربر به اطلاعات افزایش یابد، بینش و قدرت تصمیم‏‌گیری آن‌ها بیشتر شود و در ‌‌نهایت، بازدهی و راندمان کسب و کار نیز افزایش یابد.
بر اساس این گزارش، نسخه به‏‌روزشده این راهکار از قابلیت‏‌هایی همچون پلت‏فرم گزارش‏‌دهی چندبُعدی، یکپارچگی گسترده‌‏برگ‏‌ها و ابزارهای تصویرسازی، داشبوردهای نقش-محور و تفکیک حوزه‏‌های کاری برخوردار شده است. منبع‌‏یابی راهبردی و اتوماسیون، رویه‌‏های خود خدمتی (سلف سرویس) و پورتال‏‌های ویژه تأمین‏‌کنندگان از جمله دیگر قابلیت‏‌هایی است که اوراکل آن‌ها را به راهکار برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی خود افزوده است.
معاون بخش توسعه نرم‌‏افزارهای کاربردی در شرکت اوراکل درباره اهمیت به‏‌روزرسانی این راهکار‌ها گفته است: محیط جهانی کسب و کار‌ها پیوسته و در حال تغییر است و در این میان بسیار مهم است که شرکت‏‌ها فرایندهای کسب و کار خود را ساده‏‌تر کنند، بازدهی خود را افزایش دهند و هزینه‏‌های خود را کنترل کنند. راهکار ERP Cloud به مشتریان ما اجازه می‌‏دهد کارایی و عملکرد کسب و کار خود را افزایش دهند.
شرکت اوراکل در این حوزه‏‌ها دارای دو راهکار دیگر با نام راهکار پردازش ابری مدیریت سب پروژه‏‌ها (PPM Cloud) و راهکار پردازش ابری مدیریت زنجیره تأمین (SCM Cloud) نیز هست که در آن‌ها به فرایندهای ویژه صنایع مالی توجه خاصی کرده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *