به‌روزرسانی سرویس ایمیل مایکروسافت با قابلیت‌های Office ۳۶۵

به‌روزرسانی سرویس ایمیل مایکروسافت با قابلیت‌های Office ۳۶۵

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت ظاهر شبیه به مجموعه آنلاین Office ۳۶۵ را برای سرویس رایگان پست الکترونیکی Outlook.com ارائه کرد.
به گزارش وبسایت theinquirer، این سرویس که پیش‌تر با نام Hotmail شناخته می‌شد قابلیت‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که کاربران Office ۳۶۵ هم‌اکنون آنها را به کار می‌برند و همچنین برخی تغییرات در رابط کاربری این سرویس اینترنتی لحاظ شده است.
از جمله تغییرات سرویس ایمیل مایکروسافت می‌توان به فولدر Clutter اشاره کرد که به عنوان صندوق پست الکترونیکی ثانوی مورد استفاده قرار می‌گیرد و تمام نامه‌های بی‌اهمیت و نامربوط به آن انتقال داده می‌شوند تا کاربر راحتی بیشتری داشته باشد.
قابلیت جست‌وجوگر و پالایش ایمیل‌ها نیز این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید پست اطلاعات افراد، پست‌های الکترونیکی، اطلاعات و … را که در گذشته مورد استفاده قرار داده‌اید در فایل‌های ضمیمه یا فولدر نامه‌های ارسال شده بررسی کنید. این قابلیت‌ها همچنین امکان برجسته‌نمایی ایمیل‌های مورد نظر را فراهم می‌کنند تا آنها را آسان‌تر پیدا کنید.
مایکروسافت همچنین ۱۳ قالب جدید را برای تغییر حالت فضای پست الکترونیکی ارایه کرده است و کاربران می‌توانند پیش‌نمایش لینک‌های موجود در ایمیل دریافتی، تصاویر آنلاین، پنجره‌های ناخواسته مربوط به پست‌های الکترونیکی و … را مشاهده کنند و همچنین قرارهای ملاقات خود را مبتنی بر اطلاعات مندرج در ایمیل روی تقویم الکترونیکی تنظیم کنند.
در به‌روزرسانی پست الکترونیکی مایکروسافت قابلیت Bing Maps هم در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و همچنین امکان انتقال اطلاعات بین سرویس‌های Skype و پست الکترونیکی فراهم شده است.