به‌روزرسانی خدمات ابری Drop Box برای کاربران سازمانی

همکاران سیستم- شرکت ارایه‌دهنده خدمات رایانش ابری دراپ‌باکس سرویس ویژه خود برای کاربران سازمانی را به‌روز کرد و قابلیت‌های بیشتر را از طریق ابزار Smart Sync در اختیار این دسته از کاربران قرار داد.
این قابلیت‌ها پیش‌تر فقط در اختیار کاربران Professional دراپ‌باکس قرار گرفته بود و کاربران سرویس‌های Business به قابلیت‌های پایه دسترسی داشتند. ابزار Smart Sync هم اکنون در نسخه به‌روز شده خود برای تمامی کاربران خدمات Business دراپ‌باکس نیز قابل دسترس شده است.


این شرکت بزرگ ارایه دهنده خدمات پردازش ابری همچنین دسترسی اولیه به برخی قابلیت‌های سیستم Sync را برای یکی دیگر از گروه‌های خود ارایه کرد.
ابزار Smart Sync به کاربران امکان می‌دهد هر یک از فایل‌ها و فولدرهای مورد نظر خود را روی رایانه شخصی مشاهده کنند و چه این فایل‌ها در فضای رایانش ابری ذخیره شده باشد یا روی حافظه داخلی موجود باشد، کاربران بتوانند روی دسکتاپ به آن دسترسی داشته باشند.
کاربران می‌توانند با دو بار کلیک متوالی روی یک فایل موجود در فضای ابری آن را روی رایانه خود دانلود کنند و فایل مربوطه را به راحتی باز کنند. همچنین این امکان پیش‌بینی شده است تا کاربران با کلیک راست روی حافظه داخلی دستگاه خود و انتخاب گزینه مربوطه، فایل مورد نظر را فقط در حالت مشاهده آنلاین قرار دهند تا حافظه داخلی آن‌ها اشغال نشود.

منبع: Zdnet