ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

به‌روزرسانی تقویم الکترونیکی گوگل برای کاربران سازمانی

به‌روزرسانی تقویم الکترونیکی گوگل برای کاربران سازمانی

همکاران سیستم- گوگل برای ابزار موبایلی Calendar که در اصل تقویم الکترونیکی این شرکت محسوب می‌شود یک به‌روزرسانی ارایه کرد. این به‌روزرسانی همراه با قابلیت جدیدی موسوم به «پیشنهادهای هوشمند» عرضه شد که به گفته گوگل، به کاربران امکان می‌دهد رویدادهای مورد نظر خود را سریع‌تر ساماندهی کنند و برنامه مخصوص آن را بسازند.
به گزارش وبسایت GsmArena، گوگل روی وبلاگ رسمی خود در این خصوص توضیح داد:‌ «زمانی که شما در حال تایپ کردن موضوع مربوط به رویداد پیش‌رو هستید، پیشنهادهای مرتبط را مشاهده خواهید کرد. شما می‌توانید از بین این پیشنهادها یکی را انتخاب کنید یا اینکه به تایپ کردن ادامه دهید. کلیک روی گزینه at… این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید موقعیت جغرافیایی را هم به رویداد مذکور اضافه کنید و سپس مسیرهای دسترسی به محل مربوطه را هم مشخص نمایید».
به صورت مشابه، کلیک کردن روی گزینه with… به شما امکان می‌دهد افرادی را که مد نظر دارید به رویداد مذکور اضافه کنید. شما می‌توانید با این افراد تماس بگیرید، پیام بفرستید یا اینکه دعوتنامه مخصوص رویداد را برای آنها ارسال کنید. در پایان، با کلیک کردن روی گزینه on… می‌توانید تاریخ، زمان و طول جلسه را هم مشخص نمایید.
این به‌روزرسانی که از ۳۰ زبان مختلف دنیا پشتیبانی می‌کند، برای دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *