به‌روزرسانی‌های عمده در وردپرس

به‌روزرسانی‌های عمده در وردپرس

همکاران سیستم – به زودی نسخه دسکتاپ وردپرس دات کام در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. WordPress.com یک سیستم مدیریت محتواست که به دلیل ارائه خدمات وبلاگ‌نویسی، از محبوبیت بالایی بین کاربران کشورهای مختلف جهان برخوردار است. وبسایت Search Engine Journal با اشاره به این که تغییرات جدید، بزرگترین به‌روزرسانی وردپرس دات کام است، نوشت این تغییرات برای توسعه‌دهندگان جالب توجه خواهد بود.
یکی از این به‌روزرسانی‌ها آن است که از این به بعد WordPress.com با هسته وردپرس، مانند دیگر اپلیکیشن‌های طرف ثالث رفتار می‌کند. همچنین WordPress.com بر اساس فناوری اپلیکیشن تک صفحه‌ای (Singe Page Application) ساخته شده که این امر افزایش سرعت کار با این برنامه را به دنبال دارد.
ضمناً بنا است WordPress.com متن-باز شده و نسخه جدید دسکتاپی وردپرس برای مک در دسترس قرار گیرد. WordPress.com به طور کامل بازنویسی شده و این امر نشان می‌دهد که شرکت مزبور می‌کوشد سیستم مدیریت محتوای خود را با دیگر پلتفرم‌های مدرن انتشار آنلاین از قبیل Medium همسو کند.
اگر چه نسخه وبی وردپرس هنوز فاقد برخی قابلیت‌های پیشرفته سفارشی‌سازی است، ولی برخورداری از ویژگی هایی همچون سرعت بالا، باعث شده این برنامه در میان رقبا حرفی برای گفتن داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *