بزرگترین همکار مایکروسافت در حوزه مدیریت داده واگذار شد

شرکت AvePoint که بزرگترین ارایه دهنده راهکارهای مدیریت داده برای خدمات رایانش ابری مایکروسافت محسوب می‌شود اعلام کرد که با Apex Technology که در اصل یک شرکت اکتساب ویژه خرید و فروش عمومی محسوب می‌شود، توافقنامه شراکت تجاری منعقد کرده است.
با نهایی شدن این واگذاری انتظار می‌رود که شرکت ترکیبی AvePoint نام داشته باشد و همچنان به عنوان یک شرکت با معامله عمومی با نام AVPT در فهرست بورس نزدک به فعالیت خود ادامه دهد. این شرکت توسط دکتر «تیانی جینگ» که بنیانگذار و مدیرعامل AvePoint محسوب می‌شود، مدیریت خواهد شد. همچنین «کای گونگ» یکی دیگر از بنیانگذاران شرکت به عنوان مدیر اجرایی کمپانی ترکیبی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
شرکت AvePoint که از شرکای استراتژیک جهانی مایکروسافت در توسعه خدمات رایانش ابری محسوب می‌شود، با راهکارهای ویژه برای سازمان‌های بزرگ و متوسط امکان تحول دیجیتالی و انتقال فعالیت آنها به راهکارهای ابری مایکروسافت را آسان می‌کند.
شرکت AvePoint از محل تولد خود در کتابخانه نیوجرسی فعالیت‌هایش را آغاز کرد و در نهایت به بزرگترین شرکت ارایه دهنده نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات (SaaS) برای توسعه سیستم «مایکروسافت 365» تبدیل شد و تا پایان سپتامبر 2020 بیش از 7 میلیون کاربر فعال را تحت پوشش خود قرار داده بود.

منبع: martechseries