بزرگترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ این هفته انجام می‌شود

بزرگترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ این هفته انجام می‌شود

همکاران سیستم- بر اساس گزارش‌های منتشر شده، ویندوز ۱۰ این هفته یک به‌روزرسانی جامع انجام می‌دهد. به‌روزرسانی پاییزه Windows ۱۰ Fall Update که با نام Threshold ۲ شناخته می‌شود،‌ بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در نخستین هفته نوامبر به دست کاربران جهانی می‌رسد.به گزارش وبسایت theinquirer، این به‌روزسانی قابلیت‌های کاربردی فراوانی را شامل می‌شود که مایکروسافت هم‌اکنون در نسخه‌های Build آنها را مورد آزمایش قرار می‌دهد و از طریق طرح Windows Insider این قابلیت‌ها را به صورت آزمایشی در اختیار کاربران جهانی می‌گذارد.
این تغییرات بسیاری از قابلیت‌هایی را شامل می‌شوند که در اصل برای نسخه ژوئیه ویندوز ۱۰ طراحی شدند،‌ ولی به دلایل مختلف همراه با این سیستم عامل به دست کاربران جهانی نرسیدند.
این اقدام می‌تواند قابلیت‌های بالفعل فراوانی را به ویندوز ۱۰ اضافه کند. تبدیل این سیستم عامل به مدل نرم‌افزار-به‌عنوان-خدمات (SaaS) به این معنی خواهد بود که، هر کاربری که ویندوز ۱۰ را به‌روز کند این نسخه ویژه را در اختیار خواهد گرفت.
این به‌روزرسانی به گونه‌ای انجام می‌شود که مایکروسافت برای نسخه‌های قبلی ویندوز آن را با نام «سرویس پک» معرفی می‌کرد. به هر حال، Threshold ۲ همان ویندوز ۱۰ است و با این به‌روزرسانی دیگر نسخه کنار می‌روند.
لازم به ذکر است اگر شما هم‌اکون یکی از کاربران ویندوز ۱۰ هستید، نیازی نیست اقدام قابل ملاحظه‌ای را انجام دهید. این به‌روزرسانی بی‌سروصدا برای شما انجام می‌شود و به عبارت دیگر ممکن است دفعه بعد که رایانه خود را روشن می‌کنید،‌ این ویرایش را در اختیار بگیرید.