برگردادن اطلاعات پاک شده در OneDrive مایکروسافت ممکن شد

همکاران سیستم- اپلیکیشن موبایلی OneDrive مایکروسافت یک به‌روزرسانی کوچک و بسیار مهم دریافت کرده است که بر اساس آن قابلیت جدید و کاربردی در اختیار کاربران می‌گذارد و این قابلیت به صورت کامل در سیستم عامل اندروید Oreo مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد.
به‌روزرسانی جدید فعلا فقط در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته است و به‌ آنها امکان می‌دهد تا در شرایطی که حجم گسترده فایل‌ها به صورت اشتباه از فضای رایانش ابری حذف شده‌اند را به راحتی بازیابی کنند. اپلیکیشن OneDrive مخصوص سیستم عامل اندروید به کاربران اطلاع می‌دهد که وقتی چنین اتفاقی رخ می‌دهد، آنها می‌توانند برای اعمال گام بعدی تصمیم‌گیری کنند.

چنین قابلیتی بسیار کاربری خواهد بود و از این پس به جای ناراحتی پس از حذف فایل‌های مهم ذخیره شده در سرویس ابری OneDrive، شما می‌توانید به راحتی آنها را با یک کلیک بازیابی کنید.
این طور که پیش‌تر گفته شده بود، قابلیت‌های OneDrive پس از آخرین به‌روزرسانی به صورت کامل در سیستم عامل اندروید Oreo قابل پشتیبانی هستند و از جمله این قابلیت ها می‌توان به کانال‌های پیام‌رسانی و سیستم پشتیبان باتری و بهینه‌سازی مصرف انرژی اپلیکیشن اشاره کرد. این موارد تنها تغییراتی هستند که در آخرین به‌روزرسانی OneDrive اعمال شده‌اند، که البته مایکروسافت در کنار آن برخی حفره‌های نرم‌افزاری را هم از میان برداشته است.

منبع: phonearena