برنامه شرکای تجاری مایکروسافت برای ارائه خدمات به کسب وکارهای کوچک

برنامه شرکای تجاری مایکروسافت برای ارائه خدمات به کسب وکارهای کوچک

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت برنامه‌ای را برای معرفی توانمندی‌های‌ شبکه شرکای خود (MPN) برای کسب وکارهای کوچک اجرا می‌کند. این برنامه قرار است در ماه ژوئن انجام شود و هدف آن معرفی تخصص و قابلیت‌های شرکای تجاری مایکروسافت برای ارائه جدید‌ترین راهکارهای فناوری این شرکت برای کسب و کارهای کوچک بر اساس نیازهای خاص کسب و کار هر کدام است.

به گزارش وب سایت eweek این برنامه معرفی توانمندی‌ها بر مبنای ورودی محصولات و خدمات و بازخوردهای هر یک از شرکای تجاری مایکروسافت طراحی شده و آن‌ها را قادر می‌سازد فرصت‌های نهفته در بازار نرم افزارهای کسب و کارهای کوچک را شناسایی کرده و از آن استفاده کنند. مایکروسافت انتظار دارد با این اقدام توانمندی شرکای خود را در بازار کسب و کارهای کوچک افزایش دهد.

به این ترتیب شرکای تجاری مایکروسافت می‌توانند تخصص‌های خود در زمینه محصولات مختلف مایکروسافت را از یکدیگر متمایز کنند و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهند. خدمات بر پایه فناوری پردازش ابری بخش عمده‌ای از این خدمات است و مایکروسافت کمک می‌کند این شرکت‌ها توانمندی‌های خاص خود را مثلاً در زمینه ویندوز ۷، ویندوز سرور ۲۰۰۸، ویندوز سرور ۲۰۱۱ که ویژه کسب وکارهای کوچک است و مایکروسافت آفیس ۳۶۵ را به کسب و کارهای کوچک بشناسانند.

جان راسکیل، معاون گروه شرکای جهانی مایکروسافت در این باره گفته است: این برنامه به شرکای تجاری مایکروسافت که به استفاده از فناوری‌های پردازش ابری رو آورده‌اند و در صدد توسعه کسب و کار خود هستند اجازه می‌دهد با استفاده از اعتبار و برند مایکروسافت به مزایای رقابتی زیادی دست یابند و بازاریابی، فروش و ظرفیت‌های فنی خود را ارتقا بخشند.