برنامه‌های DELL برای ورود به بازار خدمات سازمانی تشریح شد

برنامه‌های DELL برای ورود به بازار خدمات سازمانی تشریح شد

همکاران سیستم- به دنبال انعقاد قرارداد ۶۷ میلیارد دلاری برای خرید شرکت EMC توضیح داد که به زودی به بزرگترین شرکت خصوصی یکپارچه فناوری در سراسر جهان تبدیل می‌شود.به گزارش وبسایت ZDnet، به گفته «مایکل دل» بنیانگذار این شرکت، خرید مذکور باعث می‌شود «دل به یک شرکت بزرگ IT در آینده تبدیل شود» و پلتفرم مخصوص خدمات و فناوری‌های سازمانی با تاکید بر مراکز داده مبتنی بر نرم‌افزار، خدمات ابری چندگانه، سیستم‌های موبایلی و خدمات امنیتی روانه بازار شوند.
«مایکل دل» با حضور در شهر لندن در مورد آینده شرکت خود و این ادغام بزرگ در آینده نزدیک خبر داد و اعلام کرد این مسئله او را مجبور کرده است تا به پرداخت هزینه زیاد در عرصه حافظه‌های اطلاعاتی سازمانی و سیستم‌های مجازی‌سازی فکر کند.
شرکت جدید سرورهای سازمانی دل را با خدمات اطلاعاتی EMC ادغام می‌کند و البته زیرساخت‌های مرکز VCE به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت EMC را به همراه سیستم‌های مجازی‌سازی VMware مورد پشتیبانی قرار می‌دهد.
محصول مشترکی که در این زمینه تولید می‌شود حاصل فناوری‌های هر دو شرکت است و دل امیدوار است از این طریق به بزرگترین شرکت جهان در این زمینه تبدیل شود و بیشترین سهم از بازار جهانی ۲ تریلیون دلاری IT را از آن خود کند.
دل بر این مسئله تاکید کرد که ادغام دو شرکت به آنها امکان می‌دهد تا بتوانند زیرساخت‌های IT مورد نیاز سازمان‌ها را برای حضور در عرصه دیجیتالی ارائه دهند.