بازار ۵۰ میلیارد دلاری نرم‌افزاری ERP تا سال ۲۰۲۴

همکاران سیستم – بر اساس آخرین پیش‌بینی‌های صورت گرفته، ارزش بازار جهانی نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) با رشد قابل ملاحظه تا سال ۲۰۲۴ میلادی به ۴۹٫۵۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

سازمان‌های کوچک به صورت گسترده به نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی رو آورده‌اند تا از این طریق بتوانند فعالیت‌های خود را ساماندهی کنند. راهکارهای نرم‌افزاری سبک برای سازمان‌های کوچک و متوسط که در خانواده محصولات ERP طبقه‌بندی می‌شوند نیز در این حوزه بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

لازم به ذکر است نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی می‌توانند انواع مختلف ماژول‌ها از جمله برنامه‌ریزی، توزیع، بازاریابی، حسابداری، کنترل موجودی و منابع انسانی را شامل می‌شوند. خدمات موبایلی، سیستم‌های پردازش ابری و اپلیکیشن‌های اجتماعی ERP نیز از خانواده های جدید این دسته از راهکارها محسوب می‌شود که حوزه نرم‌افزارهای منابع انسانی سازمانی را متحول کرده‌اند.

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده، ارزش بازار جهانی نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی مبتنی بر فضای پردازش ابری در سال ۲۰۱۶ میلادی به بیش از ۱۹٫۷۳ میلیارد دلار رسید و هم اکنون پیش‌بینی می‌شود ارزش این بازار بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۴ میلادی میانگین رشد سالانه ۱۱٫۸ دلاری را به خود اختصاص دهد.

منبع: marketwatch

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *