بازار ۳۷ میلیارد دلاری ابزارهای اجتماعی سازمانی تا سال ۲۰۱۹

بازار ۳۷ میلیارد دلاری ابزارهای اجتماعی سازمانی تا سال ۲۰۱۹

همکاران سیستم- مرکز تحقیقاتی ۴۵۱ Research بر اساس آخرین بررسی خود پیش‌بینی کرد ارزش بازار جهانی ابزارهای اجتماعی سازمانی تا سال ۲۰۱۹ میلادی به ۳۷ میلیارد دلار می‌رسد.به گزارش وبسایت Itp، این مرکز توضیح داد که بازار مذکور برای ابزارهای مخصوص رسانه‌های اجتماعی که توسط کسب‌ و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرند میانگین رشد سالانه ۲۲ درصدی را تجربه می‌کند. بر این اساس شاهد بازار ۱۳.۹ میلیارد دلاری ابزارهای اجتماعی سازمانی سال ۲۰۱۴، در سال ۲۰۱۹ میلادی با ارزشی بالغ بر ۳۷ میلیارد به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
مرکز ۴۵۱ Research در گزارش جدید خود به چهار بخش اصلی در بازار جهانی ابزارهای اجتماعی سازمانی اشاره کرد: اتوماسیون بازاریابی، مدیریت و مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی، ابزارهای اجتماعی/همکاری سازمانی، و مدیریت تجارب وب.
«آلان پِلز-شارپ» مدیر مرکز ابزارهای سازمانی اجتماعی در شرکت تحقیقاتی ۴۵۱ Research گفت: «ابزارهای سازمانی با سرعت اندک خود به سمت یکپارچگی حرکت می‌کنند تا به تقاضای زنجیره‌ای بازار پاسخ دهند و بتوانند فرآیندهای برخورد با مشتری، معاملات و اتفاقات داخلی سازمان را ساماندهی کنند».
او توضیح داد: «ابزارهای کاربردی برای پاسخگویی به نیازهای پراکنده نیروی کار ساخته می‌شوند و ما برای سال ۲۰۱۵ پیش‌بینی می‌کنیم تعداد تولیدکنندگان این ابزارها و میزان سرمایه‌گذاری روی آنها افزایش یابد».
این پیش‌بینی‌ها مبتنی بر سرویس جدید «مانیتورینگ بازار ابزارهای اجتماعی سازمانی» وابسته به مرکز تحقیقاتی ۴۵۱ Research انجام شده است و در تحقیق حاضر ۱۴۵ سازمان حضور داشته‌اند.