بازار راهکارهای مدیریت نیروی کار رو به رشد است

بازار راهکارهای مدیریت نیروی کار رو به رشد است

همکاران سیستم- برآوردها حکایت از آن دارد که بازار راهکارهای مدیریت نیروی کار (WFM) در سال‏‌های آینده روند رو به رشدی را خواهد پیمود.
به گزارش وب‏سایت smartcustomerservice، شرکت DMG که خدمات مشاوره‏‌دهی در حوزه مدیریت نیروی کار ارائه می‏‌کند در گزارش جدیدی اعلام کرده است بازار راهکارهای مدیریت نیروی کار در سال ۲۰۱۴ حدود ۱۱.۲ درصد رشد داشته است. این شرکت دریافته است که شرکت‏‌های NICE Systems، Verint Systems و Aspect در مجموع ۶۰ درصد از کل این بازار را در اختیار دارند.
پژوهشگران انتظار دارند بازار راهکارهای مدیریت نیروی کار در سال‏‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ با رشد ۱۳ درصدی و در دو سال بعد از آن با رشد ۱۲ درصدی به پیشروی خود ادامه دهد. جایگزینی سیستم‌‏های جدید با سیستم‏‌های قدیمی، به روز کردن فناوری‏‌ها و افزایش سهولت استفاده از این راهکارها نیز از جمله مواردی است که درآمد عرضه‌‏کنندگان این راهکارها را افزایش خواهد داد.
راهکارهای مدیریت نیروی کار از جمله راهکارهایی است که توسط عوامل بک آفیس و برای پیش‌‏بینی حجم فعالیت مراکز تماس مورد استفاده قرار می‌‏گیرد. این راهکارها به مدیران کمک می‌‏کند دریابند برای چه تعداد نیروی کار باید برنامه‌‏ریزی کنند.