بازار اپلیکیشن‌های ویژه ابزارهای پوشیدنی در حال رشد است

بازار اپلیکیشن‌های ویژه ابزارهای پوشیدنی در حال رشد است

همکاران سیستم- شرکت IDC پیش‌بینی کرده است رقابت توسعه‌دهندگان نرم‌افزار برای توسعه اپلیکیشن‌های ویژه فناوری‌ها و ابزارهای پوشیدنی در حال افزایش است.تحلیل‌گران شرکت آی دی سی (IDC)، پیش‌بینی کرده‌اند تعداد اپلیکیشن‌های قابل نصب بر روی ابزارها و فناوری‌های پوشیدنی از ۲۵۰۰ عدد در انتهای سال ۲۰۱۴ به ۳۴۹ هزار عدد در در سال ۲۰۱۹ خواهد رسید. اپلیکیشن‌های قابل نصب بر روی این ابزارها عمدتاً از نوع نرم‌افزارهایی است که توسط شرکت‌های طرف ثالث طراحی می‌شود. پیش‌بینی‌ها همچنین حکایت از آن دارد که در سال جاری میلادی حدود دو سوم از کل بازار فناوری‌ها پوشیدنی در اختیار ساعت هوشمند شرکت اپل باشد.
تحلیل‌گران آی‌دی‌سی در این گزارش گفته‌اند بخش زیادی از اپلیکیشن‌های ویژه این ابزارها از نوع اپلیکیشن‌های مصرفی هستند، اما در این میان فرصت‌های خوبی نیز برای طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های کسب و کار وجود دارد. پیش‌بینی می‌شود سهم اپلیکیشن‌های کسب و کار از این بازار با شیب ملایمی افزایش یابد و در سال ۲۰۱۵ به ۱۰ درصد و در سال ۲۰۱۹ به ۱۷ درصد از کل اپلیکیشن‌ها برسد.
آی‌دی‌سی بر این باور است که اپلیکیشن‌هایی که با هدف انجام عملیات کاری خاصی در هر کسب و کار طراحی می‌شود، بیشترین ارزش را برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای ویژه ابزارهای پوشیدنی داراست.