اینفور عرضه‏‌کننده بر‌تر راهکارهای هوشمندی تجاری شناخته شد

اینفور عرضه‏‌کننده بر‌تر راهکارهای هوشمندی تجاری شناخته شد

همکاران سیستم- شرکت آمریکایی اینفور از سوی یک شرکت پژوهشی به عنوان عرضه‏‌کننده بر‌تر راهکارهای هوشمندی تجاری در سال ۲۰۱۳ معرفی شده است.
به گزارش وب‌‏سایت marketwire، شرکت درنسر (Drenser)، عرضه‌کننده خدمات مشاوره‌‏ای و پژوهشی اعلام کرده است شرکت اینفور را به عنوان عرضه‏‌کننده پیشرو در بازار راهکارهای هوشمندی تجاری شناخته است. این شرکت هرساله با انجام مطالعات و برآوردهایی وضعیت عرضه‏‌کنندگان این راهکار را ارزیابی می‌‏کند. در این مطالعات، امتیاز هر کدام از عرضه‏‌کنندگان بر اساس مولفه‏‌هایی مثل تجربه آن‌ها در زمینه خرید و فروش شرکت‏‌های دیگر، کیفیت و سودمندی محصولات، کیفیت خدمات فنی، کیفیت و ارزش خدمات مشاوره‏‌دهی، یکپارچگی محصولات با دیگر راهکار‌ها و غیره محاسبه می‌‏شود و شرکت‏‌های مختلف مورد رتبه‏‌بندی قرار می‌‏گیرند.
براساس این گزارش، شرکت اینفور در مقولاتی مثل فروش، پشتیبانی فنی، مشاوره‌‏دهی و یکپارچگی محصولات با سایر راهکار‌ها به عنوان بر‌ترین عرضه‏‌کننده شناخته شده است. راهکار این شرکت در حوزه هوشمندی تجاری که به اینفور بی‌آی (Infor BI) معروف است، یکی پلت‏فرم جامع و یکپارچه است که از قابلیت‏‌هایی مثل گزارش‌‏دهی مالی و عملیاتی، قابلیت‏‌های تحلیلی، برنامه‏‌ریزی، بودجه‏‌بندی، پیش‏‌بینی روندهای آتی، داده‏‌کاوی و غیره برخوردار است. شرکت درنسر ادعا کرده است کسب و کار‌ها و سازمان‏‌ها به کمک راهکار هوشمندی تجاری اینفور می‌‏توانند فرصت‏‌های تجاری پیش ِ روی خود را بهتر شناسایی کنند و تصمیمات خود را بر مبنای بینش و آگاهی بیشتر اتخاذ کنند.
راهکارهای اینفور در حال حاضر بیش از ۷۰ هزار مشتری در ۱۹۴ کشور جهان دارد. از میان ۲۰ شرکت بر‌تر در حوزه هوا-فضا حدود ۱۹ شرکت، مشتری راهکارهای هوشمندی تجاری اینفور هستند. از میان ۱۳ شرکت بر‌تر تولیدکننده فناوری‌‏های اطلاعاتی پیشرفته نیز ۱۲ شرکت، مشتری اینفور هستند. همچنین گزارش شده است که هر ۱۰ شرکت بر‌تر عرضه‏‌کننده دارو در جهان مشتری راهکارهای این شرکت هستند. در میان ۱۰۰ تولیدکننده خودرو نیز ۸۴ شرکت از راهکارهای این شرکت استفاده می‌‏کنند.