اینفور جای پای خود در بازار مدیریت منابع انسانی را محکم می‌‏کند

اینفور جای پای خود در بازار مدیریت منابع انسانی را محکم می‌‏کند

همکاران سیستم- شرکت اینفور، یکی از عرضه‏‌کنندگان مطرح راهکارهای کسب و کار در آمریکا قصد دارد با خرید شرکت پیپل انسرز (PeopleAnswers) جای پای خود در بازار راهکار‌ها و تحلیلگرهای مدیریت منابع انسانی محکم کند.
به گزارش وب‌‏سایت pcworld، شرکت اینفور قصد دارد با خرید شرکت پیپل انسرز مهارت‏‌های خود در حوزه عرضه راهکار‌ها و تحلیلگرهای منابع انسانی (HR) افزایش دهد. شرکت پیپل انسرز عرضه‌‏کننده نرم‏‌افزاری است که شرکت‏‌ها و سازمان‏‌ها به کمک آن می‌‏توانند رفتار کسانی که را که داوطلب تصدی شغلی هستند، مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند تا ببیند می‌‏توانند او را استخدام کنند یا نه. شرکت اینفور روز چهارشنبه هفته گذشته خرید پیپل انسرز را تایید کرد، اما جزئیات بیشتری را درباره این معامله فاش نکرد.
شرکت پیپل انسرز که توسط گروهی از دارندگان مدرک دکتری رشته علوم رفتاری تاسیس شده بود، الگوریتم‏‌هایی را طراحی کرده است که زیربنای آزمون‏‌ها و خدمات استخدامی این شرکت است. این الگوریتم‏‌ها ۳۹ مشخصه رفتاری مثل انضباط، اشتیاق، انرژی و همدلی را در داوطلبین تصدی مشاغل مورد سنجش قرار می‌‏دهد. هم اکنون نرم‌‏افزار این شرکت به ۱۶ زبان زنده دنیا قابل استفاده است.
چارلز فیلیپس، مدیر عامل شرکت اینفور گفته است هم‏‌اکنون شرکت‏‌های بزرگی مشتری پیپل انسرز هستند و ۶۰ درصد از آن‌ها از نرم‌‏افزار این شرکت به عنوان مهم‌ترین ابزار و روش برای رتبه‌‏بندی داوطلبین تصدی مشاغل استفاده می‌‏کنند. وی همچنین گفته است استفاده از این نرم‌‏افزار مانع از این می‌‏شود که داوطلبین پاسخ‌‏هایی به پرسش‏‌های آزمون‌‏های استخدامی بدهند که فکر می‌‏کنند به مذاق استخدام‌‏کنندگان خوش می‌‏آید.
اینفور قصد دارد از راهکارهای شرکت پیپل انسرز در بسته نرم‏‌افزاری مدیریت سرمایه انسانی (HCM) خود استفاده کند. این شرکت همچنین قصد دارد دامنه آزمون‏‌های پیپل انسرز را در آینده گسترش دهد. مدیر عامل اینفور همچنین تاکید زیادی کرده است که می‌‏خواهد کارکنان پیپل سافت را نگه دارد. وی گفته است کارکنان این شرکت درک خوبی از نرم‌‏افزار و علوم داده‏‌ای دارند و دشوار می‌‏توان جایگزینی برای آن‌ها پیدا کرد.