اینفور با خرید سرت پوئینت راهکارهای مدیریت سرمایه‌های انسانی خود را ارتقا می‌دهد

اینفور با خرید سرت پوئینت راهکارهای مدیریت سرمایه‌های انسانی خود را ارتقا می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت اینفور که یکی از بزرگ‌ترین عرضه کنندگان راهکارهای کسب و کار در دنیاست، اعلام کرده موافقت شرکت سرت پوئینت سیستم (CERTPOINT System) را برای خرید جلب کرده است.
به گزارش وب سایت zawya، شرکت سرت پویئنت که در روزلین هیت نیویورک مستقر است، بیشتر به خاطر عرضه نرم افزارهای تحت پردازش ابری مدیریت آموزش (LMS) و مدیریت محتواهای آموزشی (LCMS) شناخته می‌شود. سرت پوئینت در بیش از ۸۰ کشور جهان حدود ۱۳۰۰ مشتری دارد که در بین آن‌ها نام‌های معروف هوندا و تویوتا به چشم می‌خورد. این شرکت محصولات خود را به سی زبان زنده دنیا عرضه می‌کند. اینفور نیز قصد دارد با خرید این شرکت از فناوری‌ها و راهکارهای آن برای ارتقا ابزارهای بهینه سازی استعدادهای کسب و کار استفاده کند.
بر اساس این گزارش، خرید سرت پوئینت به اینفور اجازه می‌دهد تا راهکارهای مدیریت سرمایه‌های انسانی (HCM) خود را به یکی از جامع‌ترین محصولات خود تبدیل کند. شرکت اینفور به کمک سرت پوئینت خواهد توانست راهکارهایی برای کسب و کارهای مشتری خود عرضه کند که بتوانند از آن در جهت آموزش و تربیت کارکنان، توزیع کنندگان، شرکا و یا مشتریان خود استفاده کنند. صنایع خودروسازی، مالی، غذا و نوشیدنی، بهداشت و سلامت، بیمارستان‌ها، کارخانجات و بخش‌های دولتی از جمله صنایعی است که اینفور آن‌ها را برای راهکارهای مدیریت سرمایه‌های انسانی خود هدف قرار داده است.
پیش‌بینی می‌شود اینفور فرایند خرید سرت پوئینت را تا قبل از اول آوریل امسال کامل کند. درباره قیمت و سایر جزئیات این قرارداد هنوز خبری منتشر نشده است.