اینتوئیت نرم ‏افزار حسابداری خود را برای کاربران مک عرضه کرد

اینتوئیت نرم ‏افزار حسابداری خود را برای کاربران مک عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت اینتوئیت نرم ‏افزار حسابداری کوئیک بوک (QuickBook) خود را برای کاربران رایانه‌های مک اپل عرضه کرده است.
به گزاش وب‏سایت accountingtoday، کاربران رایانه‌های مک اپل نیز از این پس خواهند توانست از نرم ‏افزار حسابداری کوئیک‏ بوک شرکت اینتوئیت استفاده کنند. شرکت اینتوئیت زمینه دسترسی کاربران مک به نسخه آنلاین این راهکار حسابداری را نیز فراهم کرده است. کاربران مک می‌توانند از طریق نوار ابزار رایانه‌های مک به این راهکار دسترسی داشته باشند. دارا بودن یک سیستم اعلان‏ دهی آنی، پشتیبانی از وضعیت چند-پنجره‏ ای و کلیدهای میانبر از جمله ویژگی‌های این نرم ‏افزار برای کاربران مک است.
نرم ‏افزار حسابداری اینتوئیت در حال حاضر بر روی گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آیپد نیز در دسترس کاربران قرار دارد. این نرم ‏افزار قادر است اطلاعات کاربران را به صورت خودکار بین ابزارهای مختلف یکپارچه کند. این قابلیت به کسب و کارهای کوچک اجازه می‌دهد عملیات مالی و حسابداری خود را از هر کجا که بخواهند مدیریت کنند.
نرم ‏افزار کوئیک‏ بوک هم‏ اکنون از طریق وب ‏استور مک به صورت رایگان قابل دسترسی است، اما استفاده از آن منوط به پرداخت حق اشتراک ماهیانه یا سالیانه است. کاربران آمریکایی هم ‏اکنون می‌‏توانند از طریق حساب کاربری خود از نسخه آنلاین این نرم ‏افزار نیز استفاده کنند. کاربران جدید نیز می‌باید برای استفاده از آن نسبت به ایجاد یک حساب کاربری اقدام کنند.
شرکت اینتوئیت ادعا کرده است در حال حاضر بیش از ۶۰۰ هزار شرکت و ۱.۵ میلیون کاربر از نسخه آنلاین نرم ‏افزار حسابداری کوئیک بوک استفاده می‌‏کنند.