اینتوئیت دسترسی کسب و کارهای کوچک به داده‌های کلان را آسان می‌کند

همکاران سیستم- شرکت اینتوئیت قصد دارد دسترسی کسب و کارهای کوچک و متوسط به داده‌های کلان را تسهیل کند. اینتوئیت خود یکی از مهم‌ترین عرضه کنندگان راهکارهای برنامه ریزی منابع سازمانی و سیستم‌های مالی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت اینتوئیت طرح خود در زمینه تسهیل دسترسی کسب و کارهای کوچک و متوسط به داده‌های کلان را دموکراتیزه کردن این داده‌ها خوانده و گفته تلاش خواهد کرد تا مشتریانش را قادر کند از این داده‌ها به نحو موثرتری استفاده کنند. براد اسمیت، مدیر عامل این شرکت گفته است داده‌های کلان تا حدی دموکراتیزه خواهند شد که حتی کسب و کارهای کوچک از آن سود خواهند برد. اینتوئیت اعلام کرده این دموکراسی داده‌ای جدید، بینش و آگاهی ارزشمندی را درباره بازار، رقابت‌ها و روندهای تجاری پایان ناپذیر در اختیار کسب و کار‌ها قرار خواهد داد و در عین حال در تصمیم گیری بسیاری از افراد و خانواده‌ها تاثیر خواهد داشت.
مدیرعامل اینتوئیت که در یک سخنرانی این خبر را اعلام کرده بود، با اشاره به تلاش‌های قبلی این شرکت در زمینه تحلیل داده‌های کلان گفته بود ما مدت‌ها پیش باید این کار را شروع می‌کردیم. اما نمی‌خواهیم به عقب برگردیم و فقط به این فکر کنیم که چگونه باید از این داده‌ها استفاده کرد. حالا شرکت اینتوئیت به فکر عرضه داده‌های کلان برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است.
بر اساس این گزارش، راهکارهای شرکت اینتوئیت در حال حاضر بیش از ۶۰ میلیون مشتری دارد که ۴۵ میلیون آن‌ها از خدمات پردازش ابری، همراه و یا دیجیتال استفاده می‌کنند و همین موضوع نشان از اهمیت داده‌های کلان برای این کسب و کار‌ها و در نتیجه برای شرکت اینتوئیت دارد. برخی از راهکار‌ها و محصولات عرضه شده توسط این شرکت نیز قابلیت‌هایی در زمینه کاربرد و تحلیل داده‌های کلان دارند.