اینتل یک شرکت عرضه‌کننده نرم‌افزارهای ورزشی را خرید

اینتل یک شرکت عرضه‌کننده نرم‌افزارهای ورزشی را خرید

همکاران سیستم- اینتل اعلام کرده است یک شرکت نیوزیلندی را که عرضه‌کننده نرم‌افزارهای ورزشی است، خریداری کرده است.
این شرکت نرم‌افزارهایی تولید می‌کند که مربیان ورزشی به کمک آن می‌توانند برنامه‌های مربیگری و آموزشی خود را به صورت مجازی دنبال کنند.
به گزارش رویترز، شرکت اینتل، بزرگ‌ترین عرضه‌کننده پردازنده در جهان اعلام کرده است یک شرکت نیوزیلندی را که تولیدکننده فناوری‌ها و نرم‌افزارهای ورزشی است خریداری کرده است. اینتل کاپتیال که بازوی سرمایه‌گذاری شرکت اینتل است، در این شرکت نیوزیلندی سرمایه‌گذاری کرده است. این شرکت پرفورمنس لاب (Performance Lab) نام دارد که نرم‌افزارهایی برای مدیریت ورزش و مربیگری مجازی تولید می‌کند.
نرم‌افزارها و فناوری‌های شرکت پرفورمنس قادرند اطلاعات و داده‌های مربوط به نرمش‌ها و تمرینات ورزشی افراد را گردآوری کنند و آن‌ها مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و سپس آن‌ها را ازطریق ابزارهای همراه برای مربیان و سایر ورزشکاران ارسال کنند. مربیان ورزشی با استفاده از نرم‌افزارهای پرفورمنس می‌توانند برنامه‌های آموزشی و تربیتی خود را به صورت مجازی دنبال کنند. سودهِر کوپام، یکی از مدیران اینتل کاپیتال درباره اهمیت خرید این شرکت گفته است: حوزه‌های ورزش، تناسب اندام، و تندرستی و سلامتی از جمله مهم‌ترین بخش‌هایی هستند که به تقاضاها برای گجت‌های هوشمند دامن می‌زنند.
شرکت اینتل هنوز اطلاعات بیشتری درباره این شرکت و مبلغی که برای خرید آن پرداخت کرده است، منتشر نکرده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *