ایسر گوشی هوشمند ابری عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت ایسر از تولید گوشی هوشمند جدیدی با نام CloudMobile مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید 4.0 خبر داده است. پیش‌بینی می‌شود ایسر این گوشی را در «کنگره بین‌المللی تلفن‌همراه» که اواخر ماه جاری میلادی در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار می‌شود، به نمایش بگذارد.

هنوز جزئیات زیادی از این گوشی هوشمند منتشر نشده است، اما این طور که منابع آگاه اعلام کرده‌اند این نخستین محصولی محسوب می‌شود که شرکت ایسر آن را بر پایه نسخه Ice Cream Sandwich سیستم‌عامل موبایل گوگل تکمیل کرده است.

برای این گوشی هوشمند نمایشگر لمسی 3/4 اینچی با کیفیت HD در نظر گرفته شده است و شرکت سازنده ادعا کرده که در سیستم صوتی آن از فناوری دالبی استفاده کرده است.

این گوشی هوشمند که در خانواده محصولات بسیار باریک طبقه‌بندی می‌شود کمتر از 39/0 اینچ ضخامت دارد. این گوشی از نظر طراحی بیرونی و شکل ظاهری جایزه iF 2012 را نیز از آن خود کرده است و امکان استفاده از کلیه خدمات مبتنی بر فضای پردازش ابری شرکت ایسر را برای کاربران فراهم می‌کند.

شرکت ایسر هنوز قیمت نهایی این محصول را اعلام نکرده است و پیش‌بینی می‌شود که این گوشی تا تابستان امسال به دست کاربران برسد.