اچ پی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط راهکارهای همراه عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت هاولت پاکارد (اچ پی) مجموعه‌ای از راهکارهای کسب و کار را عرضه کرده است که شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر به کمک آن‌ها می‌توانند از فناوری‌های همراه به شیوه موثرتری برای مقاصد کاری خود بهره برند. این راهکار‌ها برای کسب و کارهای کوچک و متوسط عرضه شده است.

به گزارش وب سایت eweek، شرکت اچ پی مجموعه‌ای از راهکارهای همراه را عرضه کرده است که کسب و کارهای کوچک به کمک آن‌ها می‌توانند فناوری‌های اطلاعاتی را به شیوه آسانتری مورد استفاده قرار دهند و کارایی خود را نیز افزایش دهند. اچ پی همچنین مجموعه‌ای از راهکارهای مالی و آموزشی را برای این کسب و کار‌ها روانه بازار کرده است.

بخشی از این راهکار‌ها متوجه موضوع امنیت داده‌های مورد استفاده در کسب و کارهای کوچک و متوسط است. شرکت اچ پی این کار را با ذخیره داده‌های شرکت‌های کاربر در یک سرور مرکزی انجام می‌دهد. راهکارهای موسوم به معماری نرم افزاری منبع نیز بخشی از راه حل جدید این شرکت است که کار با راهکارهای عرضه شده از سوی شرکت‌های مطرحی مثل مایکروسافت را آسان می‌کند.

شرکت اچ پی در بخش دیگری از راهکارهای خود به موضوع تحلیل و الگوبندی‌های اطلاعاتی توجه کرده است. این راهکار‌ها کار تحلیل محیط آی تی کسب و کارهای کوچک و کاهش مخاطرات پیش روی آن‌ها در این حوزه را آسان می‌کنند.

یکی دیگر از نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط، دسترسی به اینترنت و افزایش کارایی فناوری‌های همراه مورد استفاده است. شرکت اچ پی نیز با یک بسته نرم افزاری که پیچیدگی استفاده از فناوری‌های همراه در کسب و کار‌ها را کاهش می‌دهد، به این نیاز پاسخ داده است.

گفتنی است موسسه گارتنر پیش بینی کرده است تا سال ۲۰۱۶ حدود ۵۰ درصد از شرکت‌ها و سازمان‌هایی که از خدمات ایمیل ویژه کسب و کار استفاده می‌کنند، به گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی متکی خواهند شد و از وابستگی آن‌ها به رایانه‌های دسکتاپی کاسته خواهد شد. این روند ضرورت استفاده از راهکارهای همراه را برای این گونه کسب و کار‌ها افزایش خواهد داد.