اچ تی سی برای توسعه راهکارهای نرم افزاری خود با آی بی‌ام همکاری می‌کند

اچ تی سی برای توسعه راهکارهای نرم افزاری خود با آی بی‌ام همکاری می‌کند

همکاران سیستم- شرکت اچ تی سی، یکی از سازندگان مطرح گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی تصمیم گرفته است برای افزایش درآمدهای خود در بازار راهکارهای نرم افزاری با شرکت آی بی‌ام همکاری کند. بر اساس این همکاری قرار است شرکت آی بی‌ام راهکارهای هوشمندی تجاری خود را بر روی محصولات اچ تی سی عرضه کند.

به گزارش وب سایت eweek شرکت اچ تی سی که به تازگی ارائه راهکارهای کسب و کار را هدف قرار داده، اظهار امیدواری کرده است با همکاری آی بی‌ام بتواند فروش محصولات خود در این بازار را افزایش دهد.

اچ تی سی که در تلاش است در این بازار خود را متفاوت از سایر رقبایش نشان دهد، می‌کوشد نرم افزار‌ها و راهکارهای تجاری بیشتری را بر روی محصولات خود عرضه کند. این شرکت هم اکنون ۳۵ نرم افزار کاربردی ویژه را بر روی فناوری‌های همراه خود عرضه کرده است و در نظر دارد کاربری آن‌ها برای استفاده در کسب و کارهای مختلف را نیز گسترش دهد.

این شرکت همچنین تلاش می‌کند طرحی را پیاده کند تا کسب و کار‌ها مختلف بتوانند برنامه‌ها و نرم افزارهای کاربردی خاص خود را بر روی رایانه‌های لوحی اچ تی سی طراحی و نصب کنند. اچ تی سی برای گسترش نفوذ خود در میان کسب و کارهای مختلف با شرکت‌های سازنده نرم افزار‌ها و برنامه‌های کاربردی مختلفی وارد شراکت شده است.

هم اکنون بسیاری از فروشندگان فناوری‌های همراه، بازار رایانه‌های لوحی که آیپد اپل و دیگر محصولات اندرویدی در آن حرف اول را می‌زنند، هدف گرفته‌اند. شرکت پژوهشی گارتنر حاکی از این است که تا سال ۲۰۱۵ بیش از ۱۱۶ میلیون رایانه لوحی اندرویدی در بازارهای سراسر جهان عرضه شود. گارتنر انتظار دارد اپل در این مدت بتواند بیش از ۱۴۸ میلیون آیپد بفروشد. اپل در سال ۲۰۱۱ توانست بیش از ۴۷ میلیون از این رایانه لوحی را به فروش برساند.

پیش‌بینی‌های دیگری نیز نشان می‌دهد تا سال ۲۰۱۵ فروش رایانه‌های لوحی خواهد توانست ۳۶ درصد از بازار رایانه را به خود اختصاص دهد. یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش فروش رایانه‌های لوحی، استقبالی است که شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف برای استفاده از آن نشان داده‌اند.