اچ‏ پی ابزارهای کسب و کار جدیدی عرضه کرد

اچ‏ پی ابزارهای کسب و کار جدیدی عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت اچ پی ابزارهای جدیدی در زمینه مدیریت ابزارهای همراه (MDM) و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) عرضه کرده است.

به گزارش وب‏سایت pcworld، ابزارهای عرضه شده از سوی اچ پی به کسب و کارهای مشتری این شرکت اجازه می‏دهد از فناوری‏های همراه و پردازش ابری بهره‏مند شوند و از راهکارهای شرکت‏های سیلزفورس و گود فور انترپرایز (Good for Enterprise) نیز با سهولت بیشتری استفاده کنند.

براساس این گزارش، اچ پی نرم افزار جدیدی با نام «اچ پی ری لِیت» (HP Relate) عرضه کرده است که هم تحت فناوری پردازش ابری است و هم با راهکارهای شرکت سیلزفورس یکپارچه شده است. کاربران به کمک این ابزار می‏توانند به آسانی اقداماتی مثل ایجاد فایل‏های سند، تدوین طرح‏های تجاری، بازاریابی و مکاتبات اداری را انجام دهند. اچ پی این نرم افزار را از طریق فروشگاه مجازی AppExchange که متعلق به شرکت سیلزفورس است، در دسترس کاربران قرار داده است.

این شرکت همچنین ابزار جدیدی برای مدیریت ابزارهای همراه عرضه کرده است که با پلت فرم شرکت «گود فور اینترپرایز» یکپارچه شده است. این ابزار که «اچ پی ای پرینت» (HP ePrint) نام گرفته است به کاربران اجازه می‏دهد فایل‏های خود را که در پلت‏فرم شرکت گود فور اینترپرایز ذخیره کرده‏اند، با اطمینان خاطر و امنیت بالا چاپ کنند.

اچ‏ پی از جمله شرکت‏هایی است که به خاطر فروش سرور و دستگاه‏های رایانه‏ای ارتباط ویژه‏ای با شرکت‏ها و سازمان‏های تجاری دارد. کاهش فروش رایانه‏های شخصی قدیمی در یکی دو سال گذشته این شرکت را واداشته است از این نفوذ برای گسترش بازار خدماتی و نرم افزاری خود استفاده کند.